خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کلاهبرداران میلیاردی از اهالی کیش به دام پلیس افتادند

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 07 اسفند 1402 - 17:48
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی ویژه کیش گفت: با تلاش و هوشیاری مأموران انتظامی و انجام اقدامات لازم از سوی پلیس فتا، دو متهم به کلاهبرداری میلیاردی از مردم کیش شناسایی و دستگیر شدند.
كيش،پليس،كلاهبرداري،متهمان،شناسايي،شهروندان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کیش، سرگرد محسن بابایی امروز با اعلام این خبر اظهار داشت: پس از دریافت شکایت شهروندان با موضوع کلاهبرداری، با ردگیری تراکنش‌های انجام شده حساب‌های مقصد مسدود و شناسایی دقیق متهمان انجام شد.
وی گفت: با تلاش و هوشیاری مأموران انتظامی و انجام اقدامات لازم از سوی پلیس فتا، دو متهم به کلاهبرداری میلیاردی از مردم کیش شناسایی و دستگیر شدند.
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی ویژه کیش با بیان اینکه دو نفر از متهمان اصلی این پرونده بیش از 10 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند، افزود: این متهمان در استان‌های تهران و البرز شناسایی و با هماهنگی‌های قضایی در مخفیگاهشان دستگیر و برای انجام مراحل قانونی به پلیس فتا جزیره کیش منتقل شدند.
وی با تأکید بر هوشیاری شهروندان در انجام معاملات به ویژه در فضای مجازی، گفت: شهروندان می‌توانند موارد مشکوک در فضای مجازی را با فوریت‌های پلیسی 110، مرکز فوریت‌های سایبری 096380 و یا پایگاه اینترنتی پلیس فتا به نشانی cyberpolice.gov.ir گزارش کنند.
انتهای پیام/7558/