خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

استاندار زنجان: شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح به یک اندازه مهم است

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 07 اسفند 1402 - 17:48
استاندار زنجان با دعوت از رأی اولی ها برای حضور پرشور در انتخابات گفت: شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح در انتخابات هر دو به یک اندازه مهم است.
زندگي،زنجان،اجتماعي،بلوغ،نوجواني،آسان،استاندار

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، محسن افشارچی استاندار زنجان ظهر امروز در همایش یک هزار نفری دانش‌آموزان پسر رأی اولی با بیان اینکه انسان‌ها در یک دوره‌ای به بعد هر چیزی را که در دوره نوجوانی و جوانی اندوخته‌اند را استفاده می‌کنند، اظهار داشت: بنابراین از همین حال باید برنامه‌ریزی کنید برای اینکه یک زندگی کیفی داشته باشید وگرنه همه زندگی کمی را می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه شهید شهریاری از همان سن و سال نوجوانی، شهید شهریاری بود، گفت: شما در سن نوجوانی تصمیم می‌گیرید که آینده خودتان را چطور بسازید.
بنابراین کیفی زندگی کردن مهم است.
استاندار زنجان با بیان اینکه مغز را می‌توان با قدرت فکر تقویت کرد و لازمه آن هم مطالعه است، خطاب به دانش‌آموزان افزود: از همین حال مطالعه خود را تقویت کرده و تکلیف خودتان را باید با فضای مجازی مشخص کنید.
وی با بیان اینکه در زندگی دو مسیر آسان و درست وجود دارد، گفت: متأسفانه کارهای درست معمولا آسان نیست و سختی خودش را دارد و از شما می‌خواهم که در دوراهی‌های زندگی خود مسیر آسان را انتخاب نکنید.
افشارچی با بیان اینکه دانش‌آموزان مبنای فکری خودشان را باید قوی کنند، ادامه داد: شما در حال حاضر به بلوغ اجتماعی رسیده‌اید.
بنابراین علاوه‌ بر اینکه یک سری کارهای برای زندگی شخصی خود انجام می‌دهید و مستقل هستید باید برای اجتماع هم کاری کنید.
وی با اشاره به اینکه علی‌رغم همه مشکلاتی که وجود دارد حاکمیت هم به مردم اعتماد کرده است و اجازه رأی دادن و شریک شدن در سرنوشت خودشان را داده است، ادامه داد: شما امسال برای نخستین بار پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوید و بلوغ اجتماعی شما شکل می‌گیرد و به عنوان شخصیت مستقل وارد جامعه شده.
بنابراین ضروری است نقش خودتان را خوب ایفا کنید.
استاندار زنجان با بیان اینکه شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح در انتخابات هر دو به یک اندازه مهم است، افزود: بلوغ اجتماعی خودتان را قدر بدانید ضمن اینکه مسئولیت اجتماعی موضوع مهمی است که باید به آن اهمیت دهید.
انتهای پیام/