خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نشست خبری روسای شورای وحدت استان مرکزی در دفتر تسنیم برگزار می‌شود‌‌ - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 06 اسفند 1402 - 15:53
نشست خبری شورای وحدت در استان مرکزی به میزبانی دفتر خبرگزاری تسنیم در اراک و با حضور اصحاب رسانه برگزار می شود.
استان،مركزي،تسنيم،سياسي،خبرگزاري،انتخابات،برگزار

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، جمعه 11 اسفندماه چند انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز در کشور و به‌تبع آن در استان مرکزی برگزار می‌شود به‌ طوری که در ماه اسفند همزمان با سراسر کشور انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی برگزار خواهد شد.
این روزها با جنب و جوش‌های سیاسی در استان تنور انتخابات گرم بوده و هر طیف‌ها و جریانات سیاسی با آماده کردن صحنه سیاسی و انتخاباتی درحال تبلیغات است تا مسافر بهارستان را از جناح و طیف سیاسی خود راهی کنند.
خبرگزاری تسنیم به‌ منظور شورآفرینی در ایام انتخابات و زمینه‌سازی برای مشارکت حداکثری و آگاهانه مردم برای انتخاب گزینه‌های اصلح اقدام به برگزاری نشست‌های خبری با حضور نامزدهای انتخاباتی و نیز احزاب و جریانات سیاسی در استان مرکزی از طیف‌ها و نگاه‌های مختلف نموده است.
با توجه به این مسائل، نشست خبری شورای وحدت در استان مرکزی در راستای بررسی اقدامات و تشریح فعالیت‌های این شورا در استان امروز یکشنبه ششم اسفندماه به‌ میزبانی دفتر خبرگزاری تسنیم در استان مرکزی برگزار خواهد شد.
به گزارش تسنیم، از تمامی اصحاب رسانه دعوت می‌شود در این نشست خبری که از ساعت 16.30 در دفتر خبرگزاری تسنیم استان مرکزی به نشانی اراک، میدان ارگ، خیابان آزادی، کوی وکیلی دفتر تسنیم مرکزی برگزار می‌گردد حضور به‌هم رسانند.
انتهای پیام/711/