خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

گروسو در آستانه بازگشت به سری A

تسنیم | ورزشی | یکشنبه، 06 اسفند 1402 - 14:49
سرمربی اخراجی تیم فوتبال لیون ممکن است مربیگری را در یکی از تیم های باشگاهی کشورش از سر بگیرد.
تيم،باشگاه،گروسو،جوواني،اخراج،نگران،امتياز

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اوضاع نگران کننده تیم فوتبال ساسولو در فصل جاری سری A که باعث شده با تنها 20 امتیاز از 25 بازی در یک قدمی منطقه سقوط جدول رده‌بندی قرار داشته باشد، مدیران باشگاه را به شدت نگران کرده و به نظر می‌رسد که آنها شمارش معکوس برای اخراج آلسیو دیونیزی را آغاز کرده‌اند.
باخت اخیر سبزومشکی‌پوشان ورزشگاه ماپی، آنها را هم امتیاز با تیم هجدهم، و در رده هفدهم قرار داد و به دنبال آن یک نشست بحران با حضور دو مدیر باشگاه جووانی کارنوالی و جووانی روسی، برگزار شد که در آن طبق ادعای پایگاه خبری توتومرکاتو وب، احتمال دارد، دیونیزی امروز (یکشنبه) اخراج شود.
توتومرکاتووب اما مدعی شده است که مدیران باشگاه از یک هفته پیش با فابیو گروسو، سرمربی سابق تیم لیون تماس گرفته‌‌اند تا او را جانشین دیونیزی کنند.
گروسو که ماه نوامبر سال گذشته برکنار شد، پیش از تجربه نافرجامش در فرانسه، هدایت فروزینونه را برعهده داشت.
اف‌سی زیون سوئیس، برشا، هلاس ورونا، باری و تیم جوانان یوونتوس، دیگر تیم‌هایی بوده‌اند که گروسوی 46 ساله از آغاز دوران مربیگری‌اش در سال 2014 روی نیکمت آنها نشسته است.
انتهای پیام/