خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

انحراف اتوبوس از جاده ۱۱ مصدوم داشت

مشرق | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 06 اسفند 1402 - 09:48
جانشین پلیس راه خراسان جنوبی هم امروز گفت: اتوبوس مسافربری مشهد - یزد در مسیر یکطرفه محور فردوس - بشرویه از جاده خارج شد و ۱۱ مصدوم بر جا گذاشت.
اتوبوس،حادثه،پليس،فردوس،مصدوم،مسافران،ماموران،محل،نفر،بشرويه

به گزارش مشرق و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا رضایی روز یکشنبه اظهار کرد: ساعت یک و ۴۵ دقیقه بامداد امروز با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در کیلومتر ۱۰ محور فردوس - بشرویه بلافاصله ماموران و نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: ماموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند، یک دستگاه اتوبوس حامل ۲۹ مسافر که در مسیر مشهد - یزد در حرکت بوده از جاده خارج شده است و بر اثر این سانحه رانندگی، سه نفر از مسافران اتوبوس مصدوم و با اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی بیان کرد: علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه، نبود توجه راننده اتوبوس به جلو تشخیص داده شده است.
وی همچنین گفت: ماموران پلیس راه در اقدام خداپسندانه مسافران اتوبوس را که سرگردان بودند در محل هیات جواد الائمه شهرستان فردوس اسکان دادند و اقلام گرمایشی و صبحانه از هلال احمر دریافت و در اختیار مسافران قرار داده شد.
جانشین پلیس راه خراسان جنوبی هم امروز گفت: اتوبوس مسافربری مشهد - یزد در مسیر یکطرفه محور فردوس - بشرویه از جاده خارج شد و ۱۱ مصدوم بر جا گذاشت.
سرهنگ محمد امیر کاظمی افزود: از ۱۱ مصدوم این حادثه هشت نفر پس از اقدامات درمانی سرپایی ترخیص شدند و سه نفر بستری هستند که به زودی ترخیص خواهند شد.
وی گفت: اکنون با توجه به وضعیت بارندگی در استان و لغزنده بودن جاده‌ها باید رانندگان نهایت دقت را داشته باشند تا شاهد تصادفات جاده‌ای نباشیم.