خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تکمیل سازه پارکینگ نیایش تا تابستان

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 06 اسفند 1402 - 09:19
معاون شهردار تهران با پرداختن به پروژه پارکینگ نیایش گفت: در ۴ الی ۵ ماه آینده سازه این پارکینگ تکمیل می‌شود.
پاركينگ،پروژه،منطقه،عمراني،آينده،ادامه،دست،تقاطع،تكميل

هادی حق بین معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در آیین بهره‌برداری از ۶۰ پروژه عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری و فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۳ در صدوسومین پویش امید و افتخار در بوستان ملت برگزار شد با بیان اینکه در پروژه‌هایی که در سطح مناطق و حتی پروژه‌های فرامنطقه‌ای که اجرا می‌شود، اثر گذاری و رضایتمندی شهروندان مهم است، اظهار کرد: سال آینده نهضت آسفالت را در مناطق ادامه خواهیم داد و در منطقه ۳ رویکرد بهبود آسفالت معابر بزرگراهی را پیگیری می‌کنیم.
موضوع پرچالش در منطقه ۳ کمبود پارکینگ است و یکی از مهمترین پروژه ها، پارکینگ طبقاتی زیر سطحی نیایش است که در دست اجرا است.
وی ادامه داد: ۱۲۸۰ ظرفیت خودرو برای این پارکینگ پیش بینی شده که در این دوره از مدیریت شهری مجددا اجرایی شده و در ۴ الی ۵ ماه آینده سازه آن تکمیل می‌شود و بعداز آن بحث تاسیسات پروژه را خواهیم داشت.
امیدواریم این پارکینگ در همین دوره از مدیریت شهری به افتتاح برسد.
حق‌بین ادامه داد: پارکینگ فرهنگ در مجموعه عباس آباد نیز در دست اجرا است و این پروژه از بن بست خارج شده و در ۵ فاز ادامه پیدا می‌کند.
امیدواریم در همین دوره به بهره برداری برسد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اضافه کرد: پروژه‌های متعددی در معاونت فنی و عمرانی پیش بینی و هدف گذاری شده است و یکی از مهمترین کلان پروژه‌ها در این حوزه در قالب ۹۸ زیر پروژه و تقاطع است؛ ۱۱ تقاطع سال گذشته به بهره‌برداری رسید و امسال ۱۸ تقاطع انجام و در سال آینده طبق برنامه تقاطع‌های بیشتری را تکمیل و تحویل می‌دهیم که ساخت این تقاطع‌ها کاهش گره‌های ترافیک و کاهش آلودگی هوا و مصرف سوخت را به همراه خواهد داشت.
معاون شهردار پایتخت با بیان اینکه در حال حاضر در ۱۶ منطقه شهر احداث این تقاطع‌ها را در دست اجرا داریم، گفت: از اردیبهشت سال آینده افتتاح‌های سال جدید را خواهیم داشت.
در کنار این اقدامات، مقاوم سازی پل‌ها و تکمیل شبکه و تونل‌های آب‌های سطحی را در دست اجرا داریم و پارکینگ مینابی در منطقه ۱۵ را نیز تا پایان سال تحویل خواهیم داد.
منبع: شهر