خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیش از 17 هزار نفر از استان مرکزی به اردوهای راهیان نور اعزام شدند

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 06 اسفند 1402 - 09:12
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه بیش از 17 هزار نفر از استان مرکزی به اردوهای راهیان نور اعزام شدند، گفت: تشکل های مردمی در استان مرکزی به خوبی شکل گرفته است.
مركزي،استان،جهاد،تبيين،اقدامات،حول،دشمن،محور،راهيان،اغتشاشات ...

به‌ گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سردار محسن کریمی عصر امروز در نشست قرارگاه جهاد تبیین استان مرکزی، اظهار داشت: سپاه روح الله استان مرکزی در کنار سایر نهادهای دولتی و مردمی از زمانی که مقام معظم رهبری فرمان جهاد دادند به میدان آمدند، استان مرکزی سال گذشته در اغتشاشات جزو سومین استان‌هایی بود که اردوهای راهیان نور را برای دختران برگزار کرد و بیش از 17 هزار نفر به اردوهای راهیان نور اعزام شدند و در این اردوگاه آموزش‌های لازم ارائه شد.
وی افزود: در اغتشاشات سال گذشته شاید 600 ابهام در موضوعات مختلف در ذهن جوانان وجود داشت که یکی از برنامه‌ها توانمند سازی افراد حاضر در مدارس بود.
امسال آخرین کاروان‌های دانشجویی اعزام می‌شوند، اما هجمه دشمن به قدری وسیع است که باید بیش از این توان گذاشته شود.
تشکل‌های مردمی در استان مرکزی به خوبی شکل گرفته است، تلاش این بوده که از ظرفیت‌های ایام به ویژه اربعین حسینی به خوبی استفاده شود.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه عملیات دشمن عملیات سنگیی است و 50 درصد از ارتش دنیا در اختیار جبهه استکبار است و از آن سو امپراطوری رسانه را در اختیار گرفته است، تصریح کرد: در 45 ساله انقلاب هرکجا فرامین امامین انقلاب به نحو شایسته به میدان آورده شد؛ ملت در جنگ شناختی و ترکیبی سربلند خارج شدند.
در سطح استان مرکزی حول محور جهاد تبیین اقدامات خوبی در حال شکل‌گیری است
فرزاد مخلص الائمه، استاندار مرکزی در این نشست، اظهار داشت: متاسفانه اداراکات مردم به شدت تحت تاثیر فضای مجازی قرار گرفته است و مردم هیچ کدام از امورات خود را در زندگی بر اساس ادراک انجام نمی‌دهند.
وی افزود: در سطح استان مرکزی حول محور جهاد تبیین اقدامات خوبی در حال شکل گیری است اما نباید در اقدامات موازی‌کاری باشد، بلکه باید حول محور قرارگاه جهاد تبیین این اقدامات شتاب گیرد.
استاندار مرکزی با تبریک نیمه شعبان و تبریک و بیان اینکه دشمن انتظار برای فرج حضرت مهدی را هدف قرار داده است، گفت: حکومت ستم‌شاهی در هیچ فضیلتی توفیق نداشته است و نمی‌توان از آن تاریخ نحس برای امروز به عنوان ظرفیت برجسته عنوان کرد.
انتهای پیام/711/