خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

لیست کاندیداهای شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی استان هرمزگان اعلام شد - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 06 اسفند 1402 - 09:12
سرپرست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان هرمزگان از نهایی شدن لیست 5 نفره کاندیداهای مورد حمایت این شورا خبر داد.
حوزه،كانديداهاي،هرمزگان،ليست،ائتلاف،حمايت

علی سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در بندرعباس، اظهار داشت: پس از بحث و بررسی کاندیداهای مختلف این شورا لیست نهایی کاندیداهای مورد حمایت خود را مشخص کرد.
وی افزود: بر این اساس با توجه به اینکه استان هرمزگان سه حوزه انتخابیه دارد در هر سه حوزه، کاندیداهای مورد حمایت مشخص شده‌اند و 5 نفر در لیست نهایی ششورای ائتلاف قرار گرفتند.
سرپرست شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی استان هرمزگان گفت: در حوزه مرکزی استان هرمزگان شامل بندرعباس، قشم، ابوموسی، خمیر و حاجی‌آباد که سه نماینده در مجلس خواهیم داشت، حسین هاشمی تختی، عباس امینی‌زاده و پرویز سالاری سردری در لیست شورای ائتلاف قرار گرفتند.
وی تصریح کرد: در حوزه شرق شامل جاسک، میناب، سیریک، بشاکرد و رودان سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی و در حوزه غرب ولی بستان به عنوان کاندید مورد حمایت این شورا معرفی شدند.
سلیمی گفت: امیدواریم با حضور حداکثری بتوانیم انتخابات پر شوری را در 11 اسفند به کوری چشم دشمنان رقم بزنیم.
انتهای پیام/864/