خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مردم انتخابات را حق و مطالبه خود بدانند/ نمایندگان مجلس دوازدهم دست فسادگران را از کشور کوتاه کنند

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | یکشنبه، 06 اسفند 1402 - 07:06
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مردم باید به انتخابات به عنوان یک حق و مطالبه اجتماعی بنگرند.
كشور،انتخابات،سجادي،لزوم،قوي،رهبري،پيروان

سجادی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:
سید کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره لزوم شرکت مردم در انتخابات مجلس اظهار کرد: مقام معظم رهبری از ابتدای سال بر لزوم برگزاری انتخابات پرشور، رقابت واقعی و سلامت انتخابات تاکید کرده‌اند.
او ادامه داد: با توجه به تحولاتی که در جهان و منطقه شکل گرفته و همچنین نیاز به لزوم تحول در بخشهای مختلف کشور و در اولویت قرار گرفتن مسائل اقتصادی و معیشتی نیاز است تا یک مجلس قوی اداره امور و نظارت همه جانبه را در دست بگیرد، بنابراین مردم باید به انتخابات به عنوان یک حق و مطالبه اجتماعی بنگرند و به صورت پورشور در همه پرسی شرکت کنند.
سجادی تاکید کرد: مردم باید به داوطلبانی رای دهند که صلاحیت علمی و دینی لازم را داشته باشند و بتوانند برای تغییر در حوزه های مختلف کشور کار و درد مردم را دوا کنند و همچنین با نظارت قوی مانع شکل گیری فساد شوند.
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: قانون‌های زیادی در کشور داریم و نمایندگان نباید تمام وقت خود را برای تصویب قوانین بگذارند، بلکه باید با تحقیق و تلاش شبانه‌روزی به عنوان وکلای ملت سعی کنند تا مشکلاتی که سالهای سال گریبانگیر پیشرفت کشور شده را حل و با نظارتی قوی دست فسادگران را از کشور کوتاه کنند.