خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تشکیل دبیرخانه جایزه ملی برند در خراسان رضوی/ ارزش اجتماعی برای برندهای برتر

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 05 اسفند 1402 - 19:30
دبیر کمیسیون ملی برند وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت:نخستین دبیرخانه جایزه ملی برند امروز در خراسان رضوی تشکیل شد.
برند،ملي،برتر،انتخاب،علمي،برندهاي،رضوي،دبيرخانه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد، امیر حسین اسدی امروز در مراسم افتتاح دبیرخانه جایزه ملی برند خراسان رضوی که در مشهد برگزار شد اظهارداشت: سالانه برندهای برتر در دنیا معرفی می‌شوند و وقتی شاخص‌های ارزشیابی برندها برای عنوان برتر را بررسی می‌کنیم، می‌بینیم که استراتژی‌های کلان کشورها نیز جزو آن شاخص‌ها قرار گرفته که از جمله این شاخص‌ها، فناوری، مسائل اجتماعی، حفاظت از محیط زیست، خدمات پس از فروش، مشتری مداری و رضایت مشتری، نوآوری و خلاقیت و کیفیت است.
وی با توجه به ظرفیت‌های خوب و بالای خراسان رضوی و برخورداری از تشکل‌های قوی با سطح دانش بالا و همگرایی که بین مجموعه‌های دولتی و خصوصی در این استان وجود دارد،افزود: نخستین دبیرخانه انتخاب جایزه ملی برند در خراسان رضوی شکل گرفت و این درحالی است که امروز کالای برند جلوه ای در نگاه مردم دارد و برندهای برتر براساس شاخص‌هایی با این رویکرد ارزشیابی و انتخاب می‌شوند، این اقدام در کشورمان کمتر انجام شده است، در کنار آن تندیس فروشی و برندفروشی هم وارد بازار شده که وجه کار علمی را ضایع کرده است.
اسدی خاطرنشان کرد: یکی از مصوبات کمیسیون ملی برند، بهره‌گیری از انجمن‌ها و اتاق بازرگانی و تشکل‌های بخش خصوصی برای جمع کردن تندیس فروشی و برندفروشی در کشور بوده است، در این راستا برآن شدیم تا یک نهاد ارزشگذار علمی برای انتخاب برندهای ملی برتر بوجود آوریم.
دبیر کمیسیون ملی برند وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: دبیرخانه انتخاب جایزه ملی برند قرار است به صورت علمی و سیستماتیک عمل کند تا بتوان با انجام کار علمی و تعاملی فرهنگ برندینگ را در کشور ترویج داد.
انتهای پیام/282/.