خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آیت‌الله اعرافی: مردم ایران برای دفاع از کشورشان در انتخابات مشارکت خواهند کرد - تسنیم

تسنیم | سیاسی | شنبه، 05 اسفند 1402 - 19:30
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه، محاسبات دشمن از ملت ایران همواره اشتباه بوده است، گفت: مردم ایران برای دفاع از کشورشان در انتخابات مشارکت خواهند کرد.
ايران،دشمن،انتخابات،اعرافي،دشمنان

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله علیرضا اعرافی عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه، مشارکت مردم در انتخابات اهمیت فراوانی برای توسعه و پیشرفت کشور دارد، گفت: مردم ایران با حضور 45 ساله خود در صحنه‌های مختلف جمهوری اسلامی و ایستادگی در برابر دشمنان، ماجور خواهد بود.
وی با بیان اینکه، دشمن حضور باشکوه و گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن را نمی‌‌توانست پیش بینی‌کند، گفت: نگاه دشمن به انتخابات 11 اسفند است؛ دشمن تمام تلاش خود را کرده و همه توطئه‌های ممکن را برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات اجرا کرده است اما آنچه موجب شکست دشمن خواهد شد، این است که آنها مردم ایران را به خوبی نشناخته‌اند و محاسباتشان از رفتار مردم ایران غلط و غیرواقعی است.
آیت‌الله اعرافی همچنین با بیان اینکه، ایران در محور مقاومت و جهان اسلام، نقشی ویژه و کلیدی دارد، گفت: مردم عزیز ایران در انتخابات آتی برای دفاع از کشور خود و برای مقابله با توطئه‌های ضدایرانی دشمنان انقلاب اسلامی به صحنه خواهند آمد و از ایران در مقابل توطئه‌های دشمن دفاع خواهند کرد.
انتهای پیام/