خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مدیرعامل نستله بی‌رغبتی آسیایی‌ها به محصولات غربی را تایید کرد

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | شنبه، 05 اسفند 1402 - 19:06
در پی تحریم شرکت‌های حامی رژیم صهیونیستی پس از جنگ غزه، مدیر عامل نستله نیز از کاهش رغبت مشتریان آسیایی به کالا‌های غربی خبر داد.
نستله،دونالد،مك،غزه،صهيونيستي،رژيم،شركت

مارک اشنایدر، مدیرعامل نستله می‌گوید پس از جنگ غزه، شرکت‌های غربی با «تردید» مصرف کنندگان در خاورمیانه و شرق آسیا مواجه شده‌اند.
به گزارش خبرگزاری آناتولی، او می‌گوید شواهدی وجود ندارد که شرکت نستله به طور خاص هدف قرار گرفته باشد، اما چنین رویدادی در واقع «یک روند جهانی» است و در حال حاضر ادامه دارد.
گفتنی است، پس از حمله رژیم صهیونیستی به غزه و کشتار مردم بی‌گناه، هواداران فلسطین در سراسر دنیا به طور جدی‌تری به تحریم شرکت‌های حامی رژیم صهیونیستی پرداختند.
رستوران‌های زنجیره‌ای مک دونالد، کی اف سی، استارباکس و شرکت تولید غذای نستله که متهم به کمک‌رسانی به تل‌آویو هستند، در ماه‌های گذشته با بی‌اعتنایی مشتریان به خصوص در آسیا مواجه شده‌اند.
اواخر بهمن ماه مالک رستوران‌های کی اف سی اعلام کرد در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۳ با کاهش فروش و ضرر ۱۰ درصدی مواجه شده است.
مدیر عامل رستوران‌های مک دونالد نیز اواخر دی ماه از کاهش سرعت فروش در این شرکت خبر داد.
پیش‌تر و در روز‌های ابتدایی جنگ غزه، تصاویری از توزیع وعده‌های غذایی رایگان از سوی شعبه مک دونالد رژیم صهیونیستی برای سربازان ارتش اشغالگر منتشر شده بود.