خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تاریخ‌سازی ساحلی‌بازان ایران تکمیل نشد/ کامبک برزیل جشن را خراب کرد

مشرق | ورزشی | شنبه، 05 اسفند 1402 - 18:59
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در در دیدار نیمه‌نهایی جام جهانی به مصاف برزیل رفت و در لحظات پایانی شکست خورد تا از رسیدن به فینال این رقابت‌ها بازبماند.
ايران،ديدار،وقت،تيم،برزيل،ملي،بازي،ساحلي،موفق،نتيجه

به گزارش مشرق، در نخستین دیدار نیمه‌نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ در امارات، دو تیم فوتبال ایران و برزیل از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف هم رفتند که تیم ملی فوتبال ساحلی برزیل موفق شده با نتیجه ۳ بر ۲ ایران را شکست داده و راهی فینال شود.
این نتیجه در حالی به دست آمد که ایران با دو گل پیش افتاده بود!
علی میرشکاری و محمد معصومی زاده زننده گل‌های تیم ملی ایران در این مسابقه بودند.
تیم ملی ایران در این مسابقه با ترکیب اولیه حمید بهزادپور، مسلم مسیگر (کاپیتان)، سعید پیرامون، علی میرشکاری و محمد معصومی زاده وارد زمین شد.
همچنین امیرحسین اکبری، سید مهدی میرجلیلی، رضا امیری، مهدی شیرمحمدی و موحد محمدپور و محمدعلی مختاری کار را از روی نیمکت آغاز کردند.
وقت اول
در همان لحظات ابتدایی بازی در حالی که دو مشغول ارزیابی هم بودند علی میرشکاری موفق شد با یک ضربه تماشایی از میانه میدان دروازه برزیل را باز کند تا بازی یک بر صفر به سود ملی پوشان ایران شود.
در ادامه این دیدار هم تیم ملی ایران عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشت و در چند صحنه فرصت داشت تا اختلاف را بیشتر کند، اما این اتفاق نیفتاد تا وقت اول بازی با نتیجه یک بر صفر به سود ایران به پایان برسد.
وقت دوم
وقت دوم این دیدار در حالی آغاز شد که با گذشت ۵ ثانیه، محمد معصومی زاده با یک ضربه برگردان تماشایی برای دومین بار دروازه برزیل را باز کرد.
اما برزیلی‌ها دقایقی بعد صاحب یک ضربه پنالتی شدند و بازیکن این تیم توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند و اختلاف را به حداقل برساند تا تا بازی ۲ بر یک شود.
دومین وقت این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به سود ایران به پایان رسید.
وقت سوم
در سومین وقت این دیدار برزیلی‌ها تلاش کردند با حملات خود از شکست جلوگیری کنند.
در چهارمین دقیقه از وقت سوم حملات برزیلی‌ها جواب داد و این تیم موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند تا بازی ۲ به ۲ شود.
در آخرین ثانیه‌های این دیدار تیم ملی برزیل موفق شد سومین گل را هم به ثمر برساند تا این دیدار در نهایت با برتری ۳ بر ۲ برزیل به پایان برسد و ساحلی بازان ایران از راهیابی به دیدار نهایی این مسابقات بازبمانند.
تیم‌ملی فوتبال ساحلی ایران فردا (یکشنبه) ساعت ۱۷:۳۰ در دیدار رده‌بندی به مصاف بازنده دیدار ایتالیا و بلاروس می‌رود.