خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

لیست کاندیداهای شورای ائتلاف در مازندران اعلام شد + اسامی

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 05 اسفند 1402 - 18:53
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران اسامی 12 کاندیدای مورد حمایت خود را اعلام کرد و گفت: در برخی حوزه های انتخابیه با لیست شورای وحدت استان هم نظر هستیم.
شوراي،ائتلاف،مازندران،حوزه،انتخابيه،اسلامي،نيروهاي،انقلاب،يع ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، حجت‌الاسلام نصیرالدین یعقوبی رئیس شورای ائتلاف مازندران عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران 12 کاندیدا را برای ورود به مجلس شورای اسلامی معرفی کرده است.
وی با یادآوری اینکه شورای ائتلاف در یازدهمین دوره انتخابات نیز اسامی 12 نفر را از 9 حوزه انتخابیه مازندران معرفی کرده بود، گفت: از این تعداد، هشت کاندیدا به طور مستقیم به مجلس راه یافتند.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران با بیان اینکه تشکیلات ما محصور نبوده و آغوش آن برای ورود همه جریان‌های انقلابی باز است، افزود: در کشور دو جریان بیشتر نداریم؛ انقلابی و غیرانقلابی، به همین دلیل موضع‌گیری ما حمایت از جریان انقلابی است که درد جامعه را بفهمد و به عزت کشور کمک کند.
یعقوبی با اشاره به نشست‌های هماهنگی با شورای وحدت مازندران افزود: علت تشابه برخی از اسامی به همین دلیل است و قطعا مجموعه‌های انقلابی اهداف مشترکی دارند و در خصوص نمایندگان نیز از آنها انتظار داریم تا قانونی را وضع کنند که مردم از آن بهره ببرند و امور جامعه تسهیل شود.
وی ادامه داد: قانون بهبود فضای کسب و کار، حقوق سربازان، و افزایش اختیارات بانک مرکزی، از جمله قوانین قابل توجهی است که مجلس یازدهم به تصویب رسانده است.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران وظیفه اصلی این شورا را کادرسازی عنوان کرد و گفت: نظام اسلامی نیازمند نیروهای نخبه و متعهد به آرمان‌های انقلاب است و نسبت به این مقوله وظیفه داریم.
وی در پایان سخنان خود، اسامی منتخبان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران در 9 حوزه انتخابیه استان را اعلام کرد و گفت: در حوزه انتخابیه رامسر، تنکابن و عباس‌آباد به سید شمس‌الدین حسینی رسیدیم و در نوشهر، چالوس و کلاردشت نیز رضا علیخانی گزینه نهایی شورای ائتلاف است.
یعقوبی ادامه داد: در حوزه انتخابیه نور و محمودآباد عبدالوحید فیاضی، در آمل بهروز عیسی‌زاده، و در بابلسر و فریدونکنار علی‌اصغر باقرزاده کاندیداهای مورد حمایت شورای ائتلاف مازندران هستند.
وی اظهار داشت: حسن حسن‌نتاج و مهدی سعادتی برای حوزه انتخابیه بابل، و برای حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، سیمرغ و جویبار نیز کیوان مرادیان و سید جواد حسینی منتخبان شورای ائتلاف هستند.
رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: برای حوزه انتخابیه ساری و میاندورود به منصورعلی زارعی و عبدالرضا بابایی رسیدیم و در بهشهر نیز غلامرضا شریعتی اندراتی بیشترین رأی را توسط این شورا کسب کرده است.
یعقوبی در پایان یادآور شد که در انتخابات مجلس خبرگان رهبری، تابع جامعه مدرسین حوزه علمیه قم هستیم و نظر آنها برای ما اصل است.
انتهای پیام/.