خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تبلیغات 55 کاندیدای مجلس چهارمحال و بختیاری در کانال‌های تلوزیونی انتخاباتی - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 05 اسفند 1402 - 18:30
مدیرکل صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه مجموعا 70 نفر از نامزدهای مجلس استان برای تبلیغات در کانال های انتخاباتی تلویزیونی ثبت نام کردند، گفت: مجموعا تاکنون 55 کاندیدا فایل تبلیغاتی خود را ارسال کردند.
استان،انتخاباتي،حوزه،مجلس،تبليغاتي،نامزدهاي،كانال،نامزد،حسين ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، سیدمحسن حسینی امروز در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: 4 کانال انتخاباتی ویژه 4 حوزه انتخابیه در استان راه‌اندازی شده که برنامه‌های انتخاباتی و تبلیغاتی نامزدهای مجلس شورای اسلامی را پوشش می‌دهد.
مدیرکل صداوسیمای استان با اشاره به پوشش 90 درصدی استان این 4 کانال تلویزیونی، ادامه داد: 10 درصد از جمعیت استان ممکن به این کانال‌ها دسترسی نداشته باشند که اکثرا از روستاهای این استان هستند.
حسینی با بیان اینکه حداقل 3 بار در روز فایل‌های تبلیغاتی نامزدهای مجلس پخش می‌شود، روند تبلیغاتی در کانال‌های انتخاباتی را تشریح کرد و گفت: در فایل‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در مدت 20 دقیقه به سئوالات عمومی افراد پاسخ می‌دهند.
وی افزود: صداوسیمای استان چهارمحال و بختیاری با آموزش و پرورش این استان همکاری و تفاهم‌های بسیاری داشته است، روز نو برنامه مشترک صداوسیما و آموزش و پرورش استان است که در این برنامه گزارشی از رأی‌اولی‌های انتخابات به معرض دید عموم قرار می‌گیرد و جشن تکلیف سیاسی ویژه رأی‌اولی‌ها از دیگر موضوعاتی است که در این دوره از انتخابات در شبکه جهان‌بین پخش می‌شوند.
مدیرکل صداوسیما استان بیان داشت: برای تبلیغات در این کانال‌ها هزینه‌های کمی در نظر گرفته شده که در حوزه انتخابی شهرکرد 10 میلیون تومان و در سایر حوزه ها 5 میلیون تومان می‌باشد که البته اگر هر نامزد یک درصد آراء حوزه خود را کسب کند، هزینه به او عودت داده می‌شود.
وی از مشکلات و چالش‌ های کانال های انتخاباتی گفت و تصریح کرد: سیگنال‌رسانی این کانال‌ها در برخی مناطق به دلیل پرهزینه بودن و برخی مشکلات، ممکن نیست.
حسینی ادامه داد: آوا و تلوبیون کانال‌های مجزا برای هر نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی دارند که آنجا فایل‌های تبلیغات خود را به اشتراک می‌گذارند و عموم مردم با مشاهده آن‌ها می‌توانند نامزد شایسته را انتخاب کنند.
وی مطرح کرد: در بخش مناظرات انتخاباتی، در هر حوزه انتخابیه 7 مناظره ضبط و پخش می‌شود و روز اول با حوزه فرهنگی شروع و روزهای بعد در حوزه‌های مختلف 15 سئوال مشخص پرسیده می‌شود، که نامزدهای انتخاباتی 4 حوزه، دیدگاه و نظرات خود را بیان می‌کنند.
مدیرکل صدا و سیمای استان با اشاره به درخواست 70 نفر از کاندیداها برای تبلیغات در 4 کانال انتخاباتی، عنوان کرد: از این تعداد 55 فایل تبلیغاتی که توسط خود کاندیداها ضبط شده است، ثبت شده است.
حسینی افزود: 3 نامزد مجلس خبرگان رهبری در استان چهارمحال و بختیاری یک هفته زودتر از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی تبلیغات آن‌ها در شبکه تلویزیونی جهانبین شروع شد.
انتهای پیام/7540/.