خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رسانه صهیونیستی: ارتش اسرائیل قادر به حمله به لبنان نیست

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | شنبه، 05 اسفند 1402 - 06:48
کانال ۱۳ رژیم صهیونیستی در گزارشی اذعان کرد که ارتش این رژیم بر خلاف تهدیداتش قادر به حمله به لبنان نیست.
گزارش،حماس،صهيونيستي،لبنان،رژيم،اسرائيل

به گزارش المیادین، کانال ۱۳ رژیم صهیونیستی گزارش داد، ارتش (رژیم) اسرائیل قادر به حمله به لبنان، ایجاد کمربند تا رودخانه اللیطانی و حذف اعضای حزب الله که در آن مناطق زندگی می‌کنند، نیست.
رزمندگان مقاومت لبنان از روز هشتم اکتبر (۱۶ مهر) و تنها یک روز پس از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» در غزه وارد رویارویی با دشمن صهیونیستی شده‌اند، حزب‌الله لبنان از این تاریخ و در امتداد بیش از یکصد کیلومتر، بار‌ها مواضع اشغالگران را هدف قرار داده است.
در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بار‌ها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.
از سوی دیگر روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز به نقل از مقام‌های آمریکایی گزارش داد که بیشتر شبکه تونل‌های حماس دست نخورده باقی مانده است.
بر اساس این گزارش، (رژیم) اسرائیل نمی‌تواند به هدف خود برای از بین بردن توان نظامی حماس دست یابد و حداقل پنج هزار جنگجوی حماس در شمال نوار غزه باقی مانده‌اند.