خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه بندرعباس: مردم از الان آماده خلق حماسه حضور در 11 اسفند شده‌اند/ وعده‌‌ کاذب ممنوع! - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 04 اسفند 1402 - 16:30
امام جمعه بندرعباس با اشاره به آغاز تبلیغات کاندیداهای نمایندگی مجلس گفت: مردم آماده خلق حماسه در روز 11 اسفند هستند، داوطلبان هم باید در این مسیر با تمکین از قانون اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند و از دادن وعده های کاذب پرهیز کنند.
گمنام،سربازان،امام،بندرعباس،مشاركت،انتخابات،اشاره،زمان،مبحث، ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد عبادی‌زاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بندرعباس با اشاره به فرا رسیدن نیمه شعبان میلاد با سعادت حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف و روز سربازان گمنام امام زمان اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان در اوج گمنامی برای تامین امنیت این مرز و بوم تلاش می کنند.
وی افزود: این سربازان گمنام برای پایداری امنیت، آرامش خود را وقف مردم کرده‌اند که این کار قابل تقدیر است، شهروندان هم می‌توانند نیروی اطلاعاتی و چشم و گوش نظام و انقلاب باشند و هر مسئله کوچک اما مشکوکی را به ستاد خبری وزارت اطلاعات گزارش کنند.
امام جمعه بندرعباس گفت: سربازان گمنام امام زمان با اشراق اطلاعاتی و رصد دقیق دشمنان، اجازه خودنمایی را از دشمنان گرفته‌اند، رژیم غاصب صهیونیستی و سرویس جاسوسیش پشت پرده تمام اقدامات سو علیه ایران اسلامی و مردم هستند.
وی در ادامه به مبحث مهم انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی از ابتدای سال تاکنون بر مبحث مشارکت حداکثری تاکید دارند و امیدواریم با مشارکت عمومی مردم این مهم رقم بخورد.
‌عبادی زاده گفت: شرکت در انتخابات همچون عبادت است، مردم استان همواره در انتخابات مشارکت زیادی داشته اند و این بار یقین داریم همچون سایر ادوار حضوری حماسی خواهند داشت.
وی با اشاره به آغاز تبلیغات کاندیداهای نمایندگی مجلس گفت: مردم آماده خلق حماسه در روز 11 اسفند هستند، داوطلبان هم باید در این مسیر با تمکین از قانون اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند و از دادن وعده‌های کاذب پرهیز کنند.
انتهای پیام/864/.