خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه یاسوج: سربازان گمنام امام زمان در خط مقدم مبارزه با دشمنان قرار دارند‌

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 04 اسفند 1402 - 16:12
امام جمعه یاسوج گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) مجاهدان در خط مقدم مبارزه با توطئه های دشمنان قرار دارند
اشاره،اسلامي،ايران،گمنام،عج،دشمنان،سربازان،شبانه،حسيني

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدنصیر حسینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به نقش سربازان گمنام امام زمان (عج) در دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: این مجاهدان در خط مقدم مبارزه با توطئه های دشمنان قرار دارند و با تلاش های شبانه روزی خود، امنیت و آرامش را برای مردم ایران به ارمغان می آورند.
وی با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی ایران به دنبال ضربه زدن به این کشور هستند، اظهار کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) با هوشیاری و بصیرت کامل، توطئه های دشمنان را خنثی می کنند.
حسینی با اشاره به رشادت ها و فداکاری های سربازان گمنام امام زمان (عج) در عرصه های مختلف، گفت: این عزیزان در جبهه‌های مختلف به طور شبانه روزی تلاش می کنند و امنیت و آرامش را برای مردم ایران به ارمغان می آورند.
وی به مناسبت سالروز تولد خواجه نصیر الدین طوسی، روز مهندس را به همه مهندسین کشور تبریک گفت.
وی به نقش مهم مهندسین در پیشرفت و آبادانی کشور اشاره و از تلاش های شبانه روزی آنها در عرصه های مختلف تقدیر و تشکر کرد.
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویرتحمد به حکیم سبزواری، فیلسوف و عارف بزرگ ایرانی، اشاره کرد و وی را الگویی برای جوانان دانست و افزود: حکیم سبزواری در علوم مختلف از جمله فلسفه، عرفان، ریاضیات و نجوم تبحر داشت و آثار ارزشمندی از خود به یادگار گذاشت.
حسینی به اهمیت تربیت اسلامی فرزندان و نقش تعیین کننده خانواده ها در این زمینه اشاره کرد و گفت: سعادت و خوشبختی انسان در گرو تربیت صحیح و اسلامی است.
انتهای پیام/