خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه قشم: آرامش و اقتصاد سالم مدیون امنیت است

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 04 اسفند 1402 - 15:53
امام جمعه قشم با اشاره به هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: امنیت در میان نیازهای اساسی جامعه برتری داشته و بر همین اساس آرامش و اقتصاد سالم مدیون امنیت است.
قشم،امام،دشمنان،رأي،دشمن،پاي،جمعه،حضور،حاجبي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قشم، حجت‌الاسلام غلامرضا حاجبی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه قشم با تبریک فرارسیدن سالروز ولادت امام زمان (عج) اظهار داشت: نیمه شعبان روز سربازان گمنام امام زمان(عج) است و این مجاهدان خاموش همیشه حافظان امنیت و نظم در نظام جمهوری اسلامی هستند.
وی با اشاره به تلاش‌های دشمنان برای دلسرد کردن مردم از حضور در پای صندوق‌های رأی، افزود: دشمن می‌خواهد با این تبلیغات ناروا القا کند که انتخابات بی‌فایده بوده و در آن تخلف می‌شود و مهندسی شده است و انتصابات به جای انتخابات می‌باشد.
امام جمعه قشم تصریح کرد: دشمن از حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی وحشت دارد زیرا که به قدرت مردم و اعتماد و وفاداری آنها به نظام و ولایت فقیه آگاه است و از همین رو دست به هر تخریب و توطئه‌ای برای دلسرد کردن مردم می‌زند.
حاجبی با تاکید بر هوشیاری همگان در برابر توطئه‌های دشمنان گفت: باید همه ما شگردهای خاصی را که دشمن برای رسیدن به اهداف خودش برنامه‌ریزی کرده بشناسیم و آنها را خنثی کنیم.
وی با اشاره به اهمیت انتخاب فرد اصلح و متعهد برای ورود به مجلس بیان داشت: کسی که دارای همت جهادی، توان بالای مدیریت اجرایی، مبارزه با بی‌عدالتی، پایبند به اقتصاد مقاومتی و مبانی و ارزشهای اسلام، انقلاب و استکبار ستیز بود او شایسته خدمتگذاری به عنوان نماینده مردم در مجلس است.
امام جمعه قشم تصریح کرد: به طور یقین در روز یازدهم اسفندماه بار دیگر مردم ولایتمدار این مرز و بوم با حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی دشمنان را مایوس و حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد.
انتهای پیام/7558/.