خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه موقت اصفهان: برای حراست از امنیت و اقتدار کشور باید در انتخابات شرکت کرد

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 04 اسفند 1402 - 15:30
امام جمعه موقت اصفهان گفت: برای حراست از امنیت و اقتدار کشور باید در انتخابات شرکت کرد و افراد اصلح را انتخاب کنیم، امیدواریم هفته آینده مردم با حضور در انتخابات نقشه دشمنان را برهم بزنند.
امام،عج،زمان،انتخابات،اصفهان،حضور،سربازان،كشور،گمنام،امنيت،ا ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حجت‌الاسلام احمد محمودی‌ در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان درباره دعای حضرت مهدی (عج) که مختص صفات جامعه منتظر است، اظهار داشت: در این دعا امام زمان (عج) اولویت‌های صفات اخلاقی و معنوی را بیان کرده‌اند.
در این نیایش درس بزرگی برای انسان نهفته است و نسبت به رعایت عفاف و حجاب به ویژه در بانوان تاکید شده است.
وی ادامه داد: امام زمان (عج) همواره خطاب به مردم نسبت به رعایت انصاف و رفتار نیکو تاکید می‌کنند، خوشبختانه این دعای امام زمان (عج) امروز در کشور ما در حال اجرا است.
امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه امروز دستاوردهای نظام انقلاب اسلامی بسیار گسترده است، بیان کرد: براساس آمار ایران امروز امن‌ترین کشور جهان شناخته می‌شود و ما قطب پزشکی خاورمیانه شناخته شدیم.
وی ادامه داد: مردم ایران نیز هموار منصف بودند و همواره پشتیبان انقلاب بودند و خوشبختانه هرسال شاهد حضور پر رنگ تر مردم در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم.
محمودی گفت: میلاد حضرت مهدی (عج) به عنوان روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نام گذاری شده است، حقیقتاً سربازان امام زمان زمینه‌ساز حکومت عدل جهانی هستند و بدون چشم‌داشتی به فعالیت می‌پردازند.
آنها با مبارزه با انواع خرابکاری‌ها و تروریسم، مبارزه با فسادهای اقتصادی، صیانت از اقوام مذهبی، فرقه‌ای در مقابل نقشه‌های شوم معاندین امنیت را به جامعه آوردند.
وی خاطرنشان کرد: استان اصفهان از صنایع و مراکز مهمی برخوردار است و همواره مورد طمع دشمنان قرار گرفته اما با همت سربازان گمنام امام زمان امروز در تأمین امنیت این مراکز مهم دست برتر را داریم.
اشرافیت و اقتدار سربازان گمنام امام زمان (عج) ناشی از ایمان این عزیزان است.
امام‌جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه پایه و اساس دینداری برطرف کردن چالش‌های جامعه است و این موضوع در گروه حضور در انتخابات است، اظهار داشت: هفته آینده انتخابات سرنوشت ساز خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد، امیدواریم مردم با حضور همگانی مانند همیشه به پای صندوق‌های رأی رفته و تکلیف خود را ادا کنند.
وی ادامه داد: از نظر مقام معظم رهبری شرکت در انتخابات حق و تکلیف است، حق مردم است که در تصمیم گیری های مهم کشور سهیم باشند، بنابراین عدم حضور در انتخابات بر مشکلات می‌افزاید.
محمودی گفت: برای حراست از امنیت و اقتدار کشور باید در انتخابات شرکت کرد و افراد اصلح را انتخاب کنیم، امیدواریم هفته آینده مردم با حضور در انتخابات نقشه دشمنان را برهم بزنند.
انتهای پیام/163/.