خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خطیب نماز جمعه ساری: با حضور پرشور در 11 اسفند سیلی محکمی به دشمنان خواهیم زد

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 04 اسفند 1402 - 14:30
خطیب نماز جمعه ساری گفت: کاندیداها بعد از انتخابات هم باید با مردم جلسات متعدد برپا کنند و با حضور پرشور در 11 اسفند سیلی محکمی به دشمنان خواهیم زد.
انتخابات،ساري،تاكيد،خطيب،نماز،جمعه،انقلاب،حضور،كانديداها،لزو ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، حجت‌‌الاسلام نصوری خطیب نماز جمعه ساری با بیان اینکه جوان روحیه نوگرایی دارد اظهار داشت: جوانان در مسیر ائمه اطهار حرکت کنند و باید در جامعه مقدمات فعالیت جوانان را مهیا کرد.
وی با اشاره به بسترهای امنیتی در 22 بهمن و حضور پرشور مردم در راهپیمایی و لزوم توجه به امنیت در انتخابات پیش‌رو افزود: انتخابات را در پیش داریم و فضای تبلیغات هم آغاز شده که لازم است نظارت‌های منسجم و متعددی در زمینه انتخابات انجام شود.
خطیب نماز جمعه ساری در ادامه بیان کرد: انتخاباتی رقابتی را در مقایسه با برپایی انتخابات در اقصی نقاط دنیا داریم و در ازای هر صندلی مجلس 51 نفر رقابت می‌کنند.
نصوری گفت: بستر امنیت اجتماعی سبب نشاط اجتماعی است و 75 درصد افرادی که در عرصه انتخابات حضور پیدا کردند پذیرش شدند.
وی با تاکید بر لزوم تلاش در امنیت و حفاظت از آرا مردمی گفت: باید از بروز هر نوع تقلب در انتخابات جلوگیری کرد.
خطیب نماز جمعه ساری با تاکید بر حضور حداکثری مردم در روز رای گیری تاکید کرد: در انتخابات نیز مانند حماسه 22 بهمن حماسه می‌آفرینیم.
نصوری تاکید کرد: هر مجلسی که با مشارکت بالا مردم، نمایندگان ورود کردند نتایج خوبی را گرفتیم و باید سعی کنیم اصلح را انتخاب کنیم.
وی بر لزوم کسب مشورت درباره کاندیداها تاکید کرد و عدم توجه به وعده‌های غیراصولی کاندیداها را خواستار شد و افزود: کسی که با خرید رای قانون‌گریزی می‌کند باید نسبت به ورود اینگونه افراد به مجلس جلوگیری شود.
خطیب نماز جمعه ساری همچنین افرود: رقابت باید در عین رفاقت و همدلی باشد.
وی با اشاره به اینکه در فضای مجازی باید از ایجاد شبهه پرهیز شود گفت:باید با بیان نقاط قوت نظام، رقابت انتخاباتی انجام شود.
‌نصوری در ادامه افزود: پرهیز از اسراف را باید در تبلیغات داشته باشیم و برخی با بریز و بپاش‌ها و برپایی جلسات و غذادهی سعی در جمع‌آوری رای دارند.
وی گفت: کاندیداها بعد از انتخابات هم باید با مردم جلسات متعدد برپا کنند و با حضور پرشور در 11 اسفند سیلی محکمی به دشمنان خواهیم زد.
وی ادامه داد: برخی انقلاب‌ها با کودتاها شکل گرفتند ولی انقلاب اسلامی انقلابی توحیدی بوده و چون مردم امام را نائب امام زمان(عج) می‌دانستند از انقلاب حمایت می‌کردند.
وی به بروز و ایجاد مشکلاتی که دشمنان برای انقلاب ایجاد کردند اشاره کرد و گفت:مردم از خیلی از بحران‌‌ها عبور کردند و این نشان از تفاوت انقلاب ما با سایر انقلاب‌ها دارد.
انتهای پیام/