خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سرقت از کسبه و مغازه داران محله بهار شیراز

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 03 اسفند 1402 - 18:49
سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در پی افزایش سرقت از کسبه و مغازه داران در محدوده خیابان بهار شیراز موضوع به کلیه ماموران مستقر در این محدوده اعلام شد.
سرقت،متهم،محدوده،پيشگيري،پليس،سركلانتر

سرهنگ "رضا صادقی پور " سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در پی افزایش سرقت از کسبه و مغازه داران در محدوده خیابان " بهار شیراز" موضوع به کلیه ماموران مستقر در این محدوده اعلام شده و گشت زنی‌های هدفمند برای پیشگیری از سرقت و دستگیری سارقان افزایش داده شد.
وی افزود: سرانجام در روز یکم اسفند ماه ماموران گلانتری ۱۰۴ عباس اباد گزارش سرقت از یکی از مغازه داران دریافت کرده و سریعا در محل حاضر شده و در یک عملیات پلیسی سارق را در حین سرقت دستگیر نمودند.
سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت بیان کرد: در بررسی اولیه از متهم ۲ دستگاه تلفن همراه سرقتی به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال کشف گردید و متهم به جرم خود و ۱۵ فقره سرقت به روش کش رو زنی در محدوده خیابان شریعتی اعتراف کرد.
سرهنگ صادقی پور با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهم ادامه دارد در پایان خاطر نشان کرد: متهم برای بررسی بیشتر تحویل کارگاهان پلیس گردید.