خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیانیه شورای هماهنگی به مناسبت سوم شعبان میلاد اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | سه شنبه، 24 بهمن 1402 - 15:54
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت سوم شعبان، میلاد پرخیر و برکت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار بیانیه‌ای صادر کرد.
انقلاب،اسلامي،حضرت،الله،روز،پاسدار،السلام،پاسداران،امام،نقش، ...

متن بیانیه به شرح زیر است:
«بسم الله الرحمن الرحیم»
وَالَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنَا وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنِینَ
سومین روز از ماه شعبان المعظم، سالروز فرخنده میلاد موفورالسرور حضرت اباعبدالله الحسین «علیه السلام» با درایت و ابتکار معمارکبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی «رحمت الله علیه» روز پاسدار نامگذاری شده است.
سپاه‌پاسداران مولود و همزاد انقلاب اسلامی و از برکات عظیم و دستاورد‌های مادی و معنوی گرانقدر طلوع خورشید فجر انقلاب و یادگار ارزشمند و ماندگار حضرت امام خمینی «رحمت الله علیه» است، که هر چقدر از تاریخ پر افتخار انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌گذرد؛ برکات نقش اثر بخش حضور فعّال سپاه در ساحت‌های مختلف جامعه چه در سطح داخلی و چه در عرصه‌های بین‌المللی آشکارتر می‌شود و اخلاص، ایمان، ایثار، خودباوری، شجاعت و مردمی بودن سبزقامتان سرافراز پاسدار انقلاب اسلامی، تضمینی برای بقاء نظام و حفظ دستاورد‌های عظیم انقلاب است.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان نهادی مقدس و برخاسته از متن انقلاب و بطن جامعه و اراده‌های راسخ مردمی در پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌ها و دستاورد‌های گرانسنگ انقلاب، تجلی‌گاه مجاهدت‌های پیدا و پنهان و نقش آفرینی‌های منحصر به فرد و شگفت آور در عرصه‌های مختلف و مورد نیاز انقلاب بوده و همچنان هست.
پاسداران وجانبازان انقلاب اسلامی نماد عینی و واقعی جهاد، مبارزه و مقاومت ملت ایران در پاسداری از اسلام ناب محمدی «صلی الله علیه و آله و سلم» و دستاورد‌های انقلاب و نظام اسلامی هستند.
امروز نقش بی‌بدیل و اثرگذارِ این نیرویِ مکتبیِ مؤمنِ انقلابی، در کنار سایر نیرو‌های مسلح به‌عنوان دژ مستحکم و سد نفوذناپذیر در مقابل بدخواهان و بداندیشان و دشمنان داخلی و خارجی؛ در عرصه‌های ملی از اقتدار دفاعی و بازدارندگی کشور، حفاظت و صیانت از انقلاب اسلامی و پاسداری از کیان و تمایت ارضی، حضور در آبادانی و سازندگی کشور و همراهی و کمک به مردم عزیز و فهیم در بلایای طبیعی همچون سیل، زلزله و مدیریت مقابله و پیشگیری از ویروس منحوس کرونا و محرومیت زدایی در اقصی نقاط کشور و صنایع نظامی و دفاعی به وضوح نمایان و درخشان است.
زادروز پر خیر و برکت سرور آزادگان و احرار عالم حضرت اباعبدالله الحسین «علیه السلام»، روز پاسدار و نیز میلاد خجستۀ حضرت ابولفضل العباس «علیه السلام» و روز جانباز را به تمامی جانبازان، ایثارگران، فرماندهان، کارکنان خدوم و خانواده بزرگ پاسداران تبریک گفته و برای سبزجامه‌گانِ جان برکف، درگام دوم انقلاب اسلامی، تحت فرماندهی فرماندۀ معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای «مدظله العالی» سرافرازی، سربلندی و موفقیت مسألت داریم.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی
منبع: پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی