خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تشییع پیکر پیرغلام حسینی در کرمان + تصاویر

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 24 بهمن 1402 - 14:49
آیین تشییع حاج ایرج کامیابی پیرغلام امام حسین(ع) همزمان با سالروز میلاد اباعبدالله(ع) با حضور اقشار مختلف مردم، هیئت های مذهبی و مسئولان استان کرمان برگزار شد.
امام،حسين،كرمان،رئيس،كاميابي،غلام،ايرج،پير،انقلاب،سازمان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، آیین تشییع حاج ایرج کامیابی پیر غلام امام حسین علیه السلام صبح امروز همزمان با سالروز میلاد اباعبدالله الحسین علیه السلام با حضور حجت‌الاسلام باباخانی رئیس سازمان هیأت و تشکل‌های دینی کشور، حجت‌الاسلام حمیدی رئیس کل دادگستری استان کرمان و حجت‌الاسلام شهابی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان برگزار شد.
در این مراسم اقشار مختلف مردم، بازاریان، هیئت‌های مذهبی، علما و روحانیون، ورزشکاران، خانواده‌های شهدا، مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی کرمان نیز حضور داشتند.
حجت‌الاسلام والمسلمین مجید باباخانی رئیس سازمان هیأت و تشکل‌های دینی کشور با تسلیت درگذشت پیرغلام امام حسین حاج ایرج کامیابی، اظهار داشت: این بزرگوار تمام عمر خود را برای اعتلای دستگاه امام حسین علیه‌السلام گذاشت و در راه خود محکم و استوار بود.
وی با اشاره به اینکه این پیر غلام امام حسین علیه‌السلام در تمام صحنه‌های انقلاب پرچمدار بود و پدری می‌کرد، ادامه داد: مرحوم ایرج کامیابی مدافع انقلاب اسلامی و آرمان‌های انقلاب بود.
رئیس سازمان هیأت و تشکل‌های دینی کشور با بیان اینکه او همراه با شهیدان بود و در دفاع مقدس و صحنه‌های مختلف از انقلاب اسلامی پشتیبانی کرد، گفت: این پیر غلام امام حسین علیه‌السلام بعد از دفاع مقدس نیز پای عهد خود با شهیدان ایستاد و تا روز آخر هم و غم مراسم حسینی را داشت.
وی بیان کرد: اینکه یک نفر 80 سال زندگی خود را وقف امام حسین علیه‌السلام بکند و در این مسیر بدود خیلی لیاقت می‌خواهد؛ امام حسین علیه‌السلام هم او را انتخاب کرده بود.
باباخانی با بیان اینکه در این دنیا هر چقدر برای اعتلای دستگاه امام حسین علیه‌السلام قدم برداریم آن دنیا به درد ما می‌خورد، افزود: هر چه برای خودمان بدویم با مرگ ما به پایان می‌رسد.
به گزارش تسنیم پیکر مرحوم حاج ایرج کامیابی پیر غلام امام حسین علیه السلام با حضور باشکوه مردم، مسئولان و هیئت‌های مذهبی کرمان، از تکیه میدان قلعه به سمت خیابان امام خمینی(ره) تشییع شد.
به گزارش تسنیم در این مراسم پیام تسلیت حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور نیز قرائت شد.
انتهای پیام/511/