خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پیشنهاد بارسلونا به دیونگ برای تمدید قرارداد با یک شرط!

تسنیم | ورزشی | سه شنبه، 24 بهمن 1402 - 14:30
باشگاه بارسلونا برای هافبک هلندی اش پیشنهاد داده که در ازای تمدید قراردادش به کاهش مشکلات مالی باشگاه کمک کند.
باشگاه،بارسلونا،كاهش،بازيكنان،حقوقش،قراردادش

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بارسلونا در ادامه سیاست‌های رئیس‌ خود خوان لاپورتا، سعی در کاهش هزینه‌های جاری دارد و در همین راستا امیدوار است که بتواند بازیکنان پردرآمدش را به کاهش حقوق‌شان راضی کند.
یکی از این بازیکنان هافبک هلندی تیم، فرنکی دیونگ است که پرداخت حقوق او سالانه بیش از 25 میلیون یورو هزینه روی دست باشگاه می‌گذارد.
پرداخت حقوق ستاره پیشین آژاکس فشار مالی زیادی به بارسلونا می‌اورد و به همین دلیل باشگاه به او گفته اگر حقوقش کاهش یابد، به مدت قراردادش اضافه خواهد شد و گویا این پیشنهاد توجه دیونگ را جلب کرده است.
قرارداد فعلی دیونگ 26 ساله با بارسلونا تا سال 2026 اعتبار دارد و بارسایی‌ها امیدوارند که ملی‌پوش هلندی با تمدید قراردادش تا سال 2029 به شرط کاهش چشمگیر حقوقش موافقت کند.
نجومی شدن حقوق‌های پرداختی به بازیکنان بارسلونا در اواخر دوران ریاست رئیس قبلی باشگاه، خوسپ ماریا بارتومئو و درست در روزهای دست و پنجه نرم کردن کاتالان‌ها با تبعات مالی پاندمی کرونا صورت گرفت و تأمین هزینه‌های جاری باشگاه را برای رئیس بعدی سخت کرد.
انتهای پیام/