خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 12 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ساعت فعالیت نمایشگاه رسانه‌های ایران اعلام شد

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | سه شنبه، 24 بهمن 1402 - 13:48
ساعت فعالیت و حضور در بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران اعلام شد.
نمايشگاه،كارگاه،برگزار،علاقمندان،تدريس،برگزاري،ايران،روز

درب‌های سالن شبستان مصلی امام خمینی (ره) در تاریخ ۲۹ بهمن تا دوم اسفند ماه سال جاری از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۸ و ۳۰ دقیقه به روی علاقمندان برای حضور و بازدید از نمایشگاه رسانه‌های ایران باز خواهد بود.
به نقل از ستاد اطلاع رسانی بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، در مدت زمان برگزاری نمایشگاه علاوه بر حضور بیش از ۶۰۰ غرفه از رسانه‌های سراسر کشور، کارگاه‌های آموزشی با تدریس اساتید برجسته حوزه رسانه، نشست‌های مختلف حول محور‌های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی و رویداد‌های متنوعی برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است.
ستاد برگزاری نمایشگاه یک غرفه ویژه غزه در طول مدت برگزاری نمایشگاه در نظر گرفته است.
در طول برگزاری بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، چهار کارگاه آموزشی برای علاقمندان و همچنین دانشجویان رشته ارتباطات و روزنامه‌نگاری با عنوان «اسرا» برگزار می‌شود.
کمیته نشست‌ها و رویداد‌های نمایشگاه رسانه‌های ایران‌ هم چهار کارگاه با عنوان «اسرا» در طول برگزاری نمایشگاه رسانه‌های ایران به شکل یک روزه برگزار می‌کند.
کارگاه «روزنامه نگاری پادکستی» با تدریس مرتضی درخشان نخستین کارگاه این دوره از نمایشگاه رسانه است که در روز اول نمایشگاه و در تاریخ ۲۹ بهمن برگزار می‌شود.
همچنین کارگاه دوم با عنوان «سوژه‌سازی و سوژه‌یابی» با تدریس فریدون صدیقی در روز دوم نمایشگاه برگزار خواهد شد و در روز سوم نمایشگاه، کارگاه «عکاسی خبری» با تدریس سید شهاب‌الدین واجدی برای علاقمندان در این حوزه برگزار می‌شود.
چهارمین کارگاه در آخرین روز از نمایشگاه طبق برنامه قبلی برای علاقمندان با عنوان «اخبار جعلی و واژه سازی واقعیت» و تدریس حمیدرضا مدقق برگزار خواهد شد.
علاقمندان به حضور در این کارگاه‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت resalms.ir ضمن دریافت جزییات بیشتر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، با نام و رویکرد جدید، توسط معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شعار «نجستم همیشه جز از راستی» از ۲۹ بهمن تا دوم اسفند در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
منبع: ایسنا