خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خریدهای زمستانی سپاهان در لیست آسیایی قرار دارند؟

مشرق | ورزشی | سه شنبه، 24 بهمن 1402 - 12:06
باشگاه سپاهان پس از پایان زمان تعیین شده نقل و انتقالات آسیایی از بازیکنان جدید خود رونمایی کرده است.
سپاهان،بهمن،آسيا،مرحله،الهلال،باشگاه،فصل،برگزار،تيم

به گزارش مشرق، سپاهان آخرین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است و حالا در مرحله یک‌ هشتم نهایی فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا باید در یکی از سخت‌ترین دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی به مصاف الهلال و ستارگانش برود.
شاگردان ژسوس این روزها در آمادگی کامل به سر می‌برند و پس از شکست النصر عنوان قهرمانی تورنمنت ریاض را به دست آوردند.
همین مساله کار را برای مورایس و شاگردانش سخت کرده است.
سپاهان نیز در راستای آمادگی بیشتر برای تقابل با الهلال یک اردو در قطر برگزار کردند و همچنین علی اصغر اعرابی، هافبک نیم فصل اول شمس آذر و عیسی عباس غنایی را جذب کردند.
همچنین ملی پوشان سپاهان نیز به تازگی پس از پایان جام ملت‌های آسیا به این تیم اضافه شدند.
جذب دو بازیکن جدید در نیم فصل تاحدودی نقاط ضعف این تیم را پوشش داده است اما نکته قابل توجه، زمان رونمایی باشگاه سپاهان از خرید این دو بازیکن است.
طبق برنامه فصل نقل و انتقالات کنفدراسیون فوتبال آسیا، آخرین مهلت نقل و انتقالاتی ۱۵ روز پیش از برگزاری اولین دیدار مرحله حذفی این رقابت‌ها بود.
اولین دیدار این مرحله ۲۵ بهمن برگزار خواهد شد و بر همین اساس ۹ بهمن آخرین مهلت ثبت قرارداد بازیکنان جدید بود.
باشگاه سپاهان ۱۱ بهمن از علی اصغر اعرابی و ۱۹ بهمن از عیسی عباس رونمایی کرد و به نظر می‌رسد این بازیکنان نمی‌تواند سپاهان را در بازی با الهلال همراهی کنند.
البته باید دید باشگاه سپاهان قرارداد این بازیکنان را پیش از موعد نقل و انتقالی ثبت کرده است یا خیر اما موضع‌گیری شفافی از سوی باشگاه سپاهان درباره این موضوع انجام نشده است.
دیدار رفت دو تیم سپاهان و الهلال در قالب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا پنج‌شنبه (۲۶ بهمن) از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می‌شود.
بازی برگشت دو تیم سوم اسفند در ریاض برگزار خواهد شد.