خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عوامل حمله به سهراب بختیاری‌زاده دستگیر شدند - تسنیم

تسنیم | ورزشی | سه شنبه، 24 بهمن 1402 - 11:30
باشگاه صنعت نفت آبادان اعلام کرد، افرادی که شب گذشته به سرمربی این تیم حمله کرده بودند، دستگیر شدند.
نفت،آبادان،صنعت،تيم،سرمربي،حمله،گذشته

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه صنعت نفت آبادان، درباره اتفاقات پیش آمده شب گذشته برای سهراب بختیاری‌زاده، اطلاعیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد: «با توجه به اتفاق پیش آمده در تاریخ 23 بهمن ماه در ساعت 19 برای سرمربی محترم تیم به اطلاع هواداران عزیز می‌رساند، پس از شکایت و پیگیری باشگاه صنعت نفت و در راستای تدابیر فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان، مراتب به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس اطلاعات قرار گرفت و افرادی که سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان را مورد حمله قرار داده بودند، در کمتر از دو ساعت شناسایی و دستگیر و برای پیگیری‌های بعدی به مقام قضایی تحویل داده شدند».
گفتنی است، شب گذشته پس از پایان تمرین نفت آبادان، سهراب بختیاری‌زاده سرمربی این تیم فیلمی از آسیب رسیدن به اتومبیلش با حمله برخی افراد منتشر کرد و مدعی شد تعدادی از اعضای خانواده یکی از بازیکنانی که پیش از این در صنعت نفت بازی می‌کرد و به دلایل مختلف در حال حاضر در این تیم حضور ندارد، بعد از اینکه روز گذشته چندین بار تلفنی او را تهدید کردند، با قمه به وی حمله کرده‌اند.
انتهای پیام/