خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نخستین دوره از رویدادهای "نمادیران" در حوزه غذا و کشاورزی برگزار شد

تسنیم | اجتماعی و حوادث | سه شنبه، 24 بهمن 1402 - 10:40
معاون علمی رئیس جمهور گفت: معاونت توسعه اقتصاد دانش بنیان در معاونت علمی رویدادهایی با عنوان نمادیران را برنامه ریزی کرده است که قرار است هر دوره آن در یک حوزه خاص برگزار شود که دوره اول آن در حوزه غذا و کشاورزی است.
علمي،غذا،معاونت،كشاورزي،حوزه

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، صبح امروز رویداد برترین‌های دانش‌بنیان بخش کشاورزی در سالن آی‌هیت نمایشگاه بین المللی برگزار شد.
دکتر دهقانی فیروزآبادی؛ معاون علمی فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری در این رویداد اظهار کرد: معاونت توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در معاونت علمی رویدادهایی با عنوان نمادیران را برنامه‌ریزی کرده است که قرار است هر دوره آن در یک حوزه خاص برگزار شود که این دوره در حوزه غذا و کشاورزی است.
معاون علمی رئیس جمهور گفت ما به دنبال به‌هم‌رسانی شرکت‌ها و دستگاه‌های ذی‌ربط و کارفرمایان هستیم و بنا داریم که امکاناتی را برای شرکت‌ها معرفی کنیم.
دهقانی تاکید کرد: ستاد غذا و کشاورزی در معاونت علمی یک ستاد تازه تأسیس است و نشان‌دهنده توجه ویژه معاونت علمی در حوزه غذا و کشاورزی است.
معاون علمی رئیس جمهور با بیان اینکه برای شکل‌گیری اقتصاد دانش‌بنیان مردم باید احساس مفید بودن کنند، گفت: مسئله غذا با زندگی مردم پیوند خورده است و اگر بتوانیم در این حوزه اثرگذار باشیم به سمت شکل‌گیری یک جریان مردمی اقتصاد دانش‌بنیان حرکت خواهیم کرد.
انتهای پیام/