خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قاضی‌پور: رد صلاحیت‌شدم اما در انتخابات شرکت می‌کنم/ رای دادن به مثابه دفاع از تمامیت ارضی و امنیت ملی است - تسنیم

تسنیم | سیاسی | سه شنبه، 24 بهمن 1402 - 10:40
نماینده سابق مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی که صلاحیت وی برای انتخابات آتی رد شده است گفت که مشارکت در انتخابات به مثابه دفاع از تمامیت ارضی ایران عزیز و امنیت ملی است و همه باید از این فرصت برای دفاع از ایران عزیز استفاده کنند.
انتخابات،مشاركت،اسلامي،مجلس،كشور،امنيت،اروميه،گسترده

نادر قاضی پور نماینده سابق مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی که شورای نگهبان صلاحیت وی برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی رد شده است در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم گفت که مشارکت گسترده و باشکوه مردم در انتخابات آتی یک ضرورت غیرقابل‌انکار است که باید برای همه دلسوزان کشور قابل اهتمام باشد.
وی با بیان اینکه، مردم حق دارند نسبت به برخی تبعیض‌ها و مشکلات جاری معترض باشند اما این اعتراض ارتباطی به عدم مشارکت در انتخابات ندارد، گفت: هرکس ایران اسلامی عزیز را دوست دارد، باید در انتخابات شرکت کند و من از همه کسانی که به بنده لطف دارند، مخصوصاَ آذری‌زبان‌‌های عزیز می‌خواهم که دفاع از ارزش‌های اسلامی و ملی با مشارکت گسترده در انتخابات آتی مجلس، توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی کنند.
قاضی‌پور، مشارکت در انتخابات را به مثابه دفاع از امنیت ملی و تمامیت ارضی کشور دانست و گفت: مشارکت در انتخابات به معنای رأی امنیت، تمامیت ارضی و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران است و هیچ‌کس نباید این فرصت را از دست بدهد.
من به مردم ارومیه و طرفداران خودم گفته‌ام که حتماً در انتخابات شرکت کنند و حتی اگر گزینه مورد نظرشان در حوزه انتخابیه ارومیه وجود ندارد برای رأی دادن به شهرهای اطراف بروند.
قاضی‌پور، با اشاره به تأثیر مشارکت گسترده مردم در انتخابات بر امنیت و ثبات بیشتر کشور، گفت: با مشارکت گسترده مردم در انتخابات، توطئه‌های دشمن علیه امنیت و ثبات کشور شکست می‌خورد و دشمن از اینکه بخواهد اقدامی علیه امنیت و پایداری کشور کند، ناامید می‌شود؛ بنده با اینکه خودم در انتخابات رد صلاحیت شده‌ام در انتخابات شرکت می‌کنم تا به دشمن بگویم که اینجا همه ما تحت فرمان رهبر عزیز انقلاب اسلامی هستیم و اجازه سوءاستفاده به هیچ‌کس را نمی‌دهم و اگر هم گلایه‌ای داشته باشیم این گلایه‌ها را خانوادگی می‌دانیم.
نماینده سابق مردم ارومیه، با بیان اینکه، مجلس در رأس امور است و مجلس قوی می‌تواند ایران قدرتمند و با عزت را در پی داشته باشد، گفت: مجلس کارآمد و انقلابی پشتوانه بزرگی برای کشور است و می‌تواند زمینه‌ساز رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشد.
انتهای پیام/