خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 04 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کیش، میزبان مسابقات جهانى پرورش اندام شد

تسنیم | ورزشی | سه شنبه، 24 بهمن 1402 - 09:12
تفاهم نامه میزبانى مسابقات پرورش اندام قهرمانى جهان امضا شد.
كيش،جزيره،ايران،فدراسيون،رئيس

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومى فدراسیون بدنسازى و پرورش اندام، رافائل سانتونخا رئیس فدراسیون جهانى فیتنس و پرورش اندام که صبح دیروز وارد جزیره کیش شد، عصر دوشنبه در نشستى با رحیم سرهنگى مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش شرکت کرد.
در این نشست بعد از پخش تیزر رسمى مسابقات جهانى 2024 به میزبانى ایران، عبدالمهدى نصیرزاده رئیس فدراسیون بدنسازى ایران توضیحاتى را در خصوص پروسه طولانى اخذ این میزبانى و دلیل انتخاب جزیره کیش براى برگزارى این رویداد ارائه کرد.
در ادامه رافائل سانتونخا نیز با اشاره به تجارب موفق ایران و جزیره کیش در میزبانى رویدادهاى بین المللى در سال هاى اخیر از اعتماد به ایران براى برگزارى بزرگترین رویداد سال 2024 فدراسیون جهانى خبر داد.
همچنین سرهنگى مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز با تشکر از رئیس IFBB بابت انتخاب ایران و جزیره کیش جهت میزبانى مسابقات جهانى از آمادگى کامل این جزیره براى پذیرایى از مهمانان داخلى و خارجى خبر داد.
در پایان این نشست تفاهم نامه رسمى میزبانى مسابقات قهرمانى پرورش اندام و فیتنس چلنج جهان در سال 2024 به میزبانى کیش به امضا رسید.
همچنین رافائل سانتونخا از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، شهردار کیش و رئیس موسسه ورزش کیش با اهداى لوح تقدیر به عمل آورد.
انتهای پیام/