خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 12 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اختلاف قتل مسئول بسیج هنرمندان شاهین‌شهر مشخص شد - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 24 بهمن 1402 - 09:12
رئیس کل دادگستری اصفهان با بیان اینکه اختلاف خانوادگی دلیل قتل مسئول بسیج هنرمندان شاهین شهر بوده است، گفت: پرونده جهت کشف ابعاد دیگر موضوع در شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شاهین شهر مفتوح رسیدگی است.
قتل،وقوع،دادسراي،جعفري،يادآور،گرم،سلاح

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، ‌حجت‌الاسلام و‌المسلمین اسداله جعفری درباره علت قتل مسئول بسیج هنرمندان شاهین‌شهر گفت: با اعلام گزارش کلانتری 15 شاهین‌شهر در روز 22 بهمن مبنی بر وقوع یک فقره قتل با سلاح گرم، بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب شاهین‌شهر ضمن حضور در صحنه وقوع جرم، با تشکیل پرونده قضایی دستورات لازم جهت انجام تحقیقات مقدماتی و شناسایی عامل یا عاملان جنایت و انگیزه وقوع قتل را صادر کرد.
وی افزود: با انجام بازجویی‌های اولیه، یکی از بستگان وی اقرار کرد که با او اختلاف خانوادگی داشته و با این انگیزه نامبرده را با شلیک گلوله از طریق سلاح گرم به قتل رسانده است.
جعفری یادآور شد: پرونده جهت کشف ابعاد دیگر موضوع در شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شاهین‌شهر مفتوح رسیدگی است.
وی یادآور شد: اصحاب رسانه و مطبوعات و فعالان فضای مجازی استان اصفهان هرگونه خبر مرتبط با دستگاه قضایی را تنها از طریق مراجع رسمی پیگیری و دریافت کنند.
انتهای پیام/