خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 04 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مدت زمان انتظار تحویل واحد‌های نهضت ملی مسکن کاهش می‌یابد

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | سه شنبه، 24 بهمن 1402 - 08:06
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: همزمان با پرداخت تسهیلات ساخت و همکاری بانک‌ها، مدت زمان انتظار برای تحویل واحد‌های نهضت ملی مسکن کاهش می‌یابد.
نهضت،مسكن،ملي،بانك،اجراي

همزمان با افزایش سرمایه بانک‌ها؛
مجتبی یوسفی عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه روند اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن با کندی روبرو بوده است گفت: برای تسریع در اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن باید تمامی بانک ها همکاری کنند و در صورت عدم همکاری بانک ها ممکن است روند اجرای پروژه‌ها متوقف شود‌.
به گفته وی ۲ ونیم میلیون واحد نهضت ملی مسکن در کشور شروع شده است اما برای آنکه این پروژه ها در زمان موعد به اتمام برسد باید منابع مالی لازم به آنها تزریق شود‌.
یوسفی اظهار کرد: دولت باید هرچه سریعتر موارد برنامه هفتم را اجرا کند و در صورتی که این روند اصلاح نشود نمی توان امیدوار بود که پروژه های نهضت ملی مسکن تا دوسال آینده اجرا شود .
عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار کرد: افزایش سرمایه بانک ها می تواند اثر مثبتی در این زمینه داشته باشد و زمینه ساز کاهش مدت زمان انتظار برای متقاضیان می شود.