خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 04 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

انقلاب اسلامی؛ ابرقدرت فرهنگی

مشرق | سیاسی | سه شنبه، 24 بهمن 1402 - 04:13
انقلاب،اسلامي،جلو،خداوند،خدا،تحقق

به گزارش مشرق،کانال حرف حساب در ایتا مطلبی را با عنوان انقلاب اسلامی؛ ابرقدرت فرهنگی که برگرفته از کتاب «انقلاب اسلامی؛ بازگشت به عهد قدسی» نوشته استاد اصغر طاهرزاده است منتشر کرد:
تحلیل‌گران غربی اذعان می‌کنند که ما بخواهیم و نخواهیم، انقلاب اسلامی یک غول فرهنگی است که دارد شیشهٔ حصرِ خود را می‌شکند و بیرون می‌آید.
جایگاه انقلاب اسلامی را باید در راستای ارادهٔ خدا در تحقق اسلام در قرون اخیر دانست تا متوجه شویم چرا این‌چنین قدرتمندانه جلو می‌رود.
همان خدایی که قرآن را آورد و بر خلاف نقشه‌های همهٔ دشمنانش همچنان در تاریخ جلو آمد، همان خدا تحقق و تعالی انقلاب اسلامی را اراده کرده است.
خداوند در غدیر به پیامبرش خبر داد درست است که نقشه‌های دشمن برای مقابله با علی(ع)شدید است، ولی «وَاللّهُ یَعْصِمُکَ مِنَ النَّاسِ إِنَّ اللّهَ لاَ یَهْدِی الْقَوْمَ الْکَافِرِینَ»؛ خداوند اسلام را و پیام تو را از همهٔ آن نقشه‌ها حفظ می‌کند و نمی‌گذارد کافرین به نتیجه‌ای که می‌خواهند برسند.
*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.