خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

متا توصیه محتوای سیاسی را متوقف خواهد کرد

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | دوشنبه، 23 بهمن 1402 - 21:36
شرکت متا به عنوان مالک اینستاگرام و تردز اعلام کرده پیشنهاد محتوا‌های سیاسی را برای کاربران این پلتفرم‌ها متوقف می‌کند.
سياسي،متا،محتواي،كاربران،توصيه

متا در پست وبلاگی اعلام کرد که نمایش محتوای سیاسی در سراسر اینستاگرام و تردز را متوقف می‌کند، مگر اینکه کاربران صراحتاً تصمیم بگیرند که آن‌ها برایشان نمایش داده شود.
به گزارش ورج، متا اعلام کرد محتوای سیاسی افرادی را که دنبال نمی‌کنید (از جمله پست‌های مربوط به مسائل اجتماعی) را از نمایش در فید‌های توصیه‌شده محدود می‌کند.
آدام موسری، مدیر اینستاگرام، با اعلام اینکه این تغییرات طی چند هفته آینده اعمال خواهد شد، گفت: «هدف ما حفظ توانایی کاربران برای انتخاب تعامل با محتوای سیاسی است.
همچنین انتظار می‌رود فیس‌بوک هم این کنترل‌های جدید را اجرا کند.»
کاربرانی که می‌خواهند محتوا‌های مربوط به مسائل سیاسی و انتخابات را ببینند این محدودیت را در تنظیمات حساب خود خاموش کنند.
این تغییرات در صورت فعال بودن برای حساب‌های عمومی اعمال می‌شود و باعث ایجاد محدودیت در مکان‌ها توصیه محتوا مانند صفحه اکسپلور، ریلز‌ها و کاربران پیشنهادی می‌شوند.
متا می‌گوید برای سازندگان محتوایی که حساب آن‌ها واجد شرایط توصیه مطالب سیاسی نباشد، هیچ یک از این محتوا‌ها توصیه نمی‌شود.
منبع: فارس