خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برگزاری جلسات هم اندیشی 4 حزب اصلاح طلب برای ارائه لیست ائتلافی در تهران

تسنیم | سیاسی | دوشنبه، 23 بهمن 1402 - 17:14
سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: تاکنون جلسات مشترکی برای هم اندیشی درباره گزینه هایی که از سوی احزاب هم سو معرفی می شوند، برگزار شده است اما هنوز به تصمیمی برای ارائه لیست ائتلافی دست پیدا نکرده ایم.
اعتماد،ملي،ليست،حزب،ائتلافي

محمدصادق جوادی حصار سخنگوی حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به برخی گمانه‌زنی‌ها در ارتباط با لیست ائتلافی اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس در تهران گفت: ما جزء یک نفر از اعضای حزب اعتماد ملی که در یکی از شهرستان‌ها کاندیدا شده، کاندیدای دیگری که عضو اعتماد ملی باشد، نداریم.
وی افزود: علاوه بر این هنوز به یک جمع‌بندی که در قالب ائتلاف 4 حزب اعتماد ملی، کارگزاران، اعتدال و توسعه و ندای ایرانیان یک لیست مشترک برای انتخابات ارائه کنیم، نرسیدیم.
سخنگوی حزب اعتماد ملی خاطرنشان کرد: به غیر از آقای رئوف قادری که از شهرستان بانه در انتخابات کاندیدا شده، آقای دوستی از مصادیق افرادی است که اگر توافقی برای ارائه لیست ائتلافی در تهران داشته باشیم، از گزینه‌های مورد حمایت ما خواهد بود.
جوادی حصار گفت: تاکنون جلسات مشترکی برای هم‌اندیشی درباره گزینه‌هایی که از سوی احزاب هم‌سو معرفی می‌شوند، برگزار شده است اما هنوز به تصمیمی برای ارائه لیست ائتلافی دست پیدا نکرده‌ایم.
انتهای پیام/