خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

احداث مترو ورامین توسط شهرداری تهران / مترو با 7 هزار میلیارد تومان بودجه به ورامین می‌رسد - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 23 بهمن 1402 - 15:30
فرماندار ویژه ورامین با تشریح طرح مترو این شهرستان گفت: طرح احداث مترو مصوب و تهیه شده و نظارت و اجرای طرح با مطالعه و تصمیم نهایی با بودجه ای در حدود 7 هزار میلیارد تومان به شهرداری تهران سپرده شده است.
ورامين،مترو،پيگيري،ساخت،طرح،درويشي،شهرستان

مجید درویشی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در ورامین، به تشریح پیگیری‌های صورت گرفته در فرمانداری ویژه ورامین پرداخت و گفت: پیگیری جدی در ساخت فضای جدید بیمارستان شهید مفتح، پیشرفت 25 درصدی ساخت جاده آبباریک به چرمشهر و پیگیری طرح مهم تصفیه‌خانه شهرستان از جمله اقدامات مهم صورت گرفته در ماه‌های اخیر است.
وی افزود: اختصاص منطقه ویژه اقتصادی، تعیین تکلیف لکه‌های صنعتی به ویژه خیرآباد که اوایل سال آینده به تثبیت نهایی خواهد رسید، ساخت 8 مدرسه در سطح شهر ورامین، تجهیز و نوسازی مدارس شهرستان از اقداماتی است که تاکنون به مرحله اجرا رسیده است.
فرماندار ویژه ورامین پیگیری مطالبه مردم درخصوص مترو را نیز یادآور شد و گفت: در زمینه احداث مترو اصل موضوع به حقیقت پیوسته و نظارت و اجرای طرح با مطالعه و تصمیم نهایی به شهرداری تهران سپرده شده است.
درویشی افزود: مترو ورامین بر اساس طرح تهیه شده مانند مترو کرج با قطار 2 طبقه و در حریم راه آهن تهران به مشهد با اعتباری در حدود 7 هزار میلیارد تومان اجرا می‌شود که در حال حاضر منتظر ابلاغ بودجه آن هستیم.
انتهای پیام/