خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جهاد اسلامی: رژیم صهیونیستی همچنان به نسل‌کشی هدفمند ملت فلسطین ادامه می‌دهد - تسنیم

تسنیم | بین‌الملل | دوشنبه، 23 بهمن 1402 - 12:16
جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به کشتار هولناک در رفح اعلام کرد که رژیم صهیونیستی همچنان به نسل کشی هدفمند ملت فلسطین ادامه می دهد.
رفح،صهيونيستي،فلسطين،رژيم،جنبش،جنايات،ملت،ادامه،اسلامي

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز دوشنبه در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به رفح، تاکید کرد که اصرار این رژیم بر ادامه جنایات خود به ویژه کشتارهای هولناک شب گذشته در رفح نشان می‌دهد که اشغالگران همچنان به نسل‌کشی هدفمند ملت فلسطین ادامه می‌دهند.
این جنبش اظهار داشت که جنایت بامداد امروز رفح ثابت کرد که رژیم اشغالگر صهیونیستی همچنان تمام قوانین و قطعنامه‌های بین‌المللی به ویژه تصمیمات اخیر دیوان دادگستری بین‌المللی و قطعنامه‌های سازمان ملل و جامعه بین‌الملل را زیر پا می‌گذارد.
در این بیانیه آمده است: این جنایات بدون هیچ شک و تردیدی ثابت می‌کند که دولت نازی و جنایتکار صهیونیستی هیچ ارزش و اعتباری برای افکار عمومی جهانیان و حتی همپیمانانش که روابط خود را با آن عادی‌سازی کردند، قائل نیست.
جنبش جهاد اسلامی به جهانیان به ویژه کشورهای عربی هشدار داد که حمله به رفح با هدف کوچاندن ملت فلسطین از سرزمین و مقدسات خود و نابودی قضیه فلسطین صورت می‌گیرد و این مسئله امنیت ملی کشورهای عربی و اسلامی را تهدید می‌کند.
این جنبش دولت بایدن را مسئول ادامه جنایات دشمن صهیونیستی در حق ملت فلسطین و حمایت مالی، نظامی و سیاسی از این رژیم و مصون ماندن آن از هرگونه بازخواست و مجازات دانست.
رژیم اشغالگر صهیونیستی بامداد امروز بی‌سابقه‌ترین حملات خود را به شهر و منطقه رفح واقع در جنوب نوار غزه انجام داد که تاکنون بیش از 100 شهید و 230 زخمی به‌جای گذاشته است.
انتهای پیام/