خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برگزاری جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سرکنسولگری ایران در جده

تسنیم | بین‌الملل | دوشنبه، 23 بهمن 1402 - 10:45
مراسم چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سرکنسولگری ایران در جده با حضور مدیرکل دفتر وزارت خارجه پادشاهی عربستان سعودی در جده برگزار شد.
جده،اسلامي،ايران،تجار،جنايات،لزوم

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، مراسم چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سرکنسولگری ایران در جده با حضور مازن بن حملی مدیر کل دفتر وزارت خارجه پادشاهی عربستان سعودی در جده و جمع زیادی از دیپلمات‌های مستقر در جده، نمایندگان کشورهای گوناگون نزد سازمان همکاری اسلامی و همچنین تجار و فعالان اقتصادی و رسانه‌ای برگزار شد.
حسن زرنگار سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در جده در سخنرانی خود به دستاوردهای علمی و فناوری و همچنین ظرفیت های اقتصادی، گردشگری و علمی کشورمان اشاره نموده و بر لزوم توسعه روابط ایران و عربستان و آمادگی تجار و بازرگانان دو کشور برای توسعه همکاری تاکید کرد.
وی در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به مسئله فلسطین و جنایات جنگی رژیم اشغالگر، بر لزوم اتحاد کشورهای اسلامی جهت پایان دادن به جنایات رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
انتهای پیام/