خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مارتینس: آل‌کثیر در لیست من نبود اما مدیرعامل فولاد با او مذاکره کرد/ حس می‌کنم رضاییان طرف من نیست - تسنیم

تسنیم | ورزشی | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 22:58
سرمربی اسپانیایی فولاد خوزستان گفت که با وجود اینکه تمایلی به جذب مهاجم فعلی پرسپولیس نداشت، مدیرعامل فولاد با او مذاکره کرده بود.
باشگاه،فولاد،بازيكن،بازيكنان،بنده،مديرعامل،جذب،بازيكناني،ليس ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایگناسیو مارتینس سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان متنی انتقادآمیز نسبت به مدیریت این باشگاه، از جمله بهرام رضاییان مدیرعامل فولاد در اختیار رسانه‌های مختلف قرار داد که به شرح زیر است:
« هواداران عزیز فولاد سلام
بعد از باخت در دیدار با چادرملو، بسیار ناراحت هستم و دوست دارم احساسم و شرایط فعلی باشگاه را خدمت شما شرح دهم.
در ابتدا نباید شرایط فولاد را در بدو ورودم به باشگاه فراموش کنید که با صفر امتیاز و 11 گل خورده در رده آخر جدول قرار گرفته بود.
باشگاه در شرایط بسیار بد و حساس قرار داشت و رختکن هم همدل نبود، شرایطی که من قبلاً در دوران حرفه‌ای‌ام تجربه نکرده بودم.
با این حال، پس از ورود بنده و کادر فنی، وضعیت باشگاه بهبود قابل توجهی پیدا کرد و در 11 بازی، 15 امتیاز کسب کردیم و در 7 بازی از 11 مسابقه گلی دریافت نکردیم.
کاری که من و کادر مربیگری‌ام به لطف تلاش، کار و تعهد بازیکنانم انجام داده‌ایم، بسیار مشهود است.
با این حال همیشه از ابتدا به باشگاه فولاد می‌گفتم که باید چند بازیکن داخلی و خارجی جذب کنیم چون باید تیم را بهتر کنیم تا در نیم‌فصل دوم اذیت نشویم.
دقیقاً بعد از بازی با پیکان در تهران در تاریخ 24 دسامبر 2023 (3 دی)، بنده با مدیرعامل جدید باشگاه جلسه گذاشته و به ایشان گفتم که تیم نیاز به شش بازیکن جدید دارد (سه بازیکن داخلی، یک بازیکن آسیایی و دو بازیکن خارجی) و بنده خواستم که شش بازیکنی که در لیست خروجی هستند را از لیست تیم خارج کنند.
متأسفانه بعد از آمدن بنده از اسپانیا، باشگاه با هیچ یک از آن شش بازیکن قطع همکاری نکرده بود و تا به امروز فقط یک بازیکن ایرانی، احسان پهلوان و یک بازیکن آسیایی، ابراهیم حصار را جذب کردند که حصار هنوز به ایران نیامده است و دلیل آن را نمی‌دانم.
می‌توانید تصور کنید حضور بازیکنانی که قبلاً به ایشان اعلام کردیم که روی آنها حساب نمی کنیم، حرفه‌ای نیست و بدیهی است که ذهنیت آن بازیکنان برای دفاع از پرچم فولاد در نیم‌فصل دوم مناسب نیست.
در واقع اخیراً متوجه شدم که مدیرعامل باشگاه هیچ مذاکره‌ای با سایر بازیکنان داخلی در لیستی که من به او ارائه کرده‌ام، آغاز نکرده و حتی در حال مذاکره با سایر بازیکنانی بود که حتی در لیست من نبودند، مانند عیسی آل‌کثیر.
باید بدانید که بررسی بازیکنان برای اینکه ببینید آیا آنها برای فولاد مناسب هستند یا نه، کار بسیار دقیقی است و نیاز به تلاش و زمان زیادی دارد.
من و کادر مربی های خود ساعت‌های زیادی را صرف شناسایی بازیکنان مناسب کردیم، اما بدیهی است که من فردی نیستم که باید با ایشان مذاکره کند و به نتیجه برسد.
تا این لحظه باشگاه در جذب بازیکنان بسیار کُند عمل کرده است و به همین دلیل فرصت جذب چند بازیکن عالی را از دست دادیم که در نهایت پیشنهادات دیگر را پذیرفتند.
من به صراحت به مدیرعامل گفتم اگر بازیکنانی را که نیاز داریم جذب نکنند، یک جنگجوی بدون شمشیر خواهم بود.
من جلسات زیادی با ایشان داشتم و نگرانی خود را در مورد اینکه چرا بازیکنان جدید را هنوز جذب نکردیم، ابراز کردم؛ با وجود اینکه پایان پنجره نقل‌وانتقالات نزدیک است.
گاهی اوقات احساس می‌کنم مدیرعامل و افرادی که او به آنها اعتماد دارد و به او نزدیک هستند، طرف ما نیستند.
به‌عنوان مثال بیانیه‌ای که باشگاه در مورد جلسه فوری پس از حذف در جام حذفی برگزار کرده بود، اطلاعاتی درز پیدا کرد که در آنجا مطرح نشده بود.
همچنین بعد از انتشار پستی در یکی از صفحه های اینستاگرام هواداران منوط به اینکه مدیرعامل دیگر بنده را نمی‌خواهد، یکی از افراد نزدیک به مدیرعامل و سخنگوی باشگاه، آرمین مرادی این پُست را لایک کرده است.
این کار ایشان برای باشگاه بزرگ و مثال‌زدنی فولاد عزیزمان غیر قابل قبول و شرم‌آور است.
همچنین می‌خواهم به حضور چند بازیکن جوان در ترکیب بازی‌های اخیر اشاره کنم.
در سپتامبر که به فولاد آمدم، به من گفتند که آکادمی برای باشگاه بسیار مهم است و باید به جوانان توجه زیادی داشته باشیم.
بنابراین وقتی دیدم برخی از بازیکنان تمام تلاش خود را در زمین فوتبال نمی‌کنند، شروع به استفاده از جوانان کردم.
این جوانان نه تنها بازیکنان خوبی هستند و من به آنها ایمان دارم، بلکه آینده باشگاه در فصل های آینده نیز هستند و آنها واقعاً به پرچم فولاد تعصب دارند؛ مانند بنده.
هواداران فولاد باید بدانند که من واقعاً به این مسئولیت متعهد هستم، و واقعاً می‌خواهم نیم‌فصل دوم و همچنین فصل 2025-2024 خوبی را پشت سر بگذارم و پیروزی های بیشتری برای لذت بردن شما به ارمغان بیاورم، اما من به بازیکنانی که لیست آنها را پیشتر اعلام کردم تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به‌صورت فوری نیاز دارم.
شما هم بنده را باور داشته باشید.
من برای بازگرداندن فولاد به مسیر موفقیت، تمام زندگی خود را می‌گذارم و باید برای رسیدن به این هدف دست به دست هم دهیم.
زنده باد فولاد»
انتهای پیام/