خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

واکنش حماس به کشف اجساد 100 شهید در غزه

تسنیم | بین‌الملل | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 22:23
جنبش حماس در واکنش به کشف اجساد 100 شهید در غزه اعلام کرد دشمن صهیونیستی این رویکرد جنایتکارانه را با هدف نسل کشی ملت فلسطین و کوچاندن اجباری آنان از سرزمین خود در پیش گرفته است.
فلسطين،جنايات،ملت،وحشيانه،غزه،حماس،اسرائيلي

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، جنبش مقاومت اسلامی حماس در بیانیه‌ای تاکید کرد که کشف اجساد نزدیک به 100 شهید فلسطینی در محله‌های الرمال و تل الهوا در شهر غزه پس از عقب‌نشینی نیروهای اشغالگر اسرائیلی از این مناطق که بیشتر این افراد به ضرب گلوله تک‌تیراندازان نازی اسرائیلی به شهادت رسیده بودند، نشان می‌دهد که دشمن صهیونیستی این رویکرد جنایتکارانه را با هدف نسل‌کشی ملت فلسطین و کوچاندن اجباری آنان از سرزمین خود در پیش گرفته است.
حماس عموم ملت‌ها و آزادگان جهان را به ادامه تحرکات خود و محکومیت جنایات وحشیانه دشمن صهیونیستی و نسل‌کشی غیرنظامیان فلسطینی به ویژه زنان و کودکان فراخواند.
این جنبش همچنین از دیوان دادگستری بین‌المللی خواست این جنایات را مستندسازی کرده و قطعنامه‌ای را برای توقف جنگ در غزه صادر کرده و تدابیر لازم را برای توقف جنایات وحشیانه و هولناک صهیونیست‌ها علیه ملت فلسطین و بازخواست و محاکمه این رژیم سرکش و سران آن به خاطر ارتکاب جنایت علیه ملت فلسطین مقابل دیدگان جهانیان اتخاذ کند.
انتهای پیام/