خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پیام تبریک نیکاراگوئه به ایران/ تاکید بر ادامه روابط دوستی و همکاری‌ها

مشرق | بین‌الملل | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 21:12
نیکاراگوئه امروز یکشنبه در بیانیه‌ای رسمی فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت و بر تعهد خود برای ادامه یافتن روابط دوستی، برادری و همکاری دوکشور تاکید کرد.
نيكاراگوئه،بيانيه،دولت،صلح،ملت،ايران

به گزارش مشرق به نقل از رسانه تله سور، در بیانیه رسمی دولت نیکاراگوئه آمده است:‌ به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ما به نمایندگی از «مردم و دولت صلح و وحدت ملی نیکاراگوئه» صمیمانه ترین تبریکات خود را به شما، ملت قهرمان و دولت شما، عرض می‌کنیم.
این بیانیه یادآور می‌شود که مردمان برادر ایران و نیکاراگوئه در دفاع از حقوق اساسی خود مسیر مشترکی طی کرده اند و در زمینه ایجاد جهانی سرشار از صلح، عدالت و رفاه، باورهای مشابهی دارند.
در جملات پایانی این بیانیه آمده است: در این روز به یاد ماندنی و مهم که همراه شما آن را گرامی می‌داریم، از نیکاراگوئه، کشوری «همیشه مبارک و همیشه آزاد»، بر تعهد قاطعانه خود برای ادامه یافتن تقویت پیوندهای دوستی، برادری، همبستگی و همکاری که ملت و دولت‌های ما را متحد می کند، مجددا تاکید می‌کنیم.