خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

انقلاب اسلامی در فضای مجازی

مشرق | سیاسی | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 19:25
انقلاب،اسلامي،فضاي،اقسام،مجازي،توطئه،بستر،تمدن،گام،بيانيه،ان ...

به گزارش مشرق، سید علیرضا آل داود، فعال رسانه، در کانال ایتای خود نوشت:
انقلاب اسلامی در فضای مجازی/جهاد تبیین رمز عاقبت بخیری این روزهای انقلابی‌ها در برابر جنگ ترکیبی شناختی
۴۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشت.
پنجمین سال چهل سال دوم که با نقشه راهی بسیار دقیق با اهداف ایجاد تمدن نوین اسلامی و ظهور همراه شد.همان بیانیه گام دوم انقلاب که آنگونه که شایسته بود اجرایی نشد.
امام خمینی(ره) از سال 42 تا 57 با شبکه های اجتماعی و ارتباطی مسجد، حسینیه، تکیه، هیئت و با ابزارهای انتقال پیام آن روز مانند نوار کاست، اعلامیه، روزنامه ها و نشریات طراحی شده توسط شبکه مردمی، روشنگری را در برابر گلوله، ترکش، تانک، ساواک و انواع و اقسام تهدیدات نرم، سخت و نیمه سخت به جد دنبال کردند تا انقلاب اسلامی در 22 بهمن 57 با اتکال به خداوند و آگاهی جمعی قشر سفید و خاکستری جامعه با شعارهای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به پیروزی رسید.
از سال ۵۷ تا ۱۴۰۲ انواع و اقسام توطئه ها و فشارها برای ساقط کردن این نظام الهی توسط دشمنان خارجی و جریان نفوذ-تحریف داخلی طراحی شد، اما جنسِ توطئه های دو دهه اخیر کاملا متفاوت از توطئه ها و خباثت‌های پیشین بود، نفوذ موریانه وار با ابزارهای تعاملی، هوشمند، ذائقه ساز، جذاب، بستر جنگ شناختی ادراکی ترکیبی به نام فضای سایبر-مجاز که در کنار فرصت های بی نظیر خود، تهدیدات بیشماری هم برای ما ساخت که نمونه‌اش را در شورش‌های پاییز۱۴۰۱ تجربه کردیم.
آمریکایی‌های تحقیر شده، شکست خورده و رو به افول و از دَر توسط مردم بیرون انداخته شده با انواع و اقسام دیوانگی‌ها در برابر ایران اسلامی قرار گرفتند، اما از پنجره فضای مجازی یله، رها و ول با کمک موریانه های نفوذی و فسیل های خسته از انقلاب به کشور بازگشتند.
حال در این شرایط طبق بیانیه گام دوم انقلاب باید بستر اینترنت آمریکایی بی‌بند و بار، رها که بستر اخبار جعلی و مایوس کننده است و آن منتج به حصر تبلیغاتی کشور شده را بشکنیم و این نخستین و ریشه ای ترین جهاد امید با قدم اول یعنی استقرار انقلاب اسلامی در فضای مجازی با استقلال در حوزه های زیرساختی، سرویس و خدمات، تولید محتوای امیدوار کننده و تربیت انسان رسانه‌های مجهز شده به سلاح سواد، تربیت و مهارت رسانه‌ای است.
انسان رسانه هایی که با جهاد تبیین هدفشان با ساختن رسانه های تمدن ساز اینست که در برابر این نزاع تمدنی قرار گرفته و با عمل و پیدا کردن نقش خود در بیانیه گام دوم انقلاب، حاج قاسم‌های فضای مجازی برای ایجاد تمدن نوین اسلامی شوند و استمرار و ثبات قدمشان تحت لوای ولایت مطلقه فقیه و امام خامنه ای منتج به ظهور بشود ان شاء الله...
امسال ۲۲ بهمن ۲ شیرینی ویژه دارد، یکی موفقیت‌های دولت انقلابی آیت الله رئیسی و دوم آمادگی برای خلق حماسه‌ای بی‌نظیر در انتخابات مجلس و خبرگان رهبری در اسفندماه ان شا الله
*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.