خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مرتضوی: کارگروه ویژۀ استان‌های زاگرس‌نشین فعال شد/ ایجاد اشتغال در مناطق محروم را پیگیری می‌کنیم - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 17:42
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به فعالیت کارگروه ویژۀ استان های زاگرس نشین، گفت: تلاش می کنیم که نرخ بیکاری لرستان به متوسط نرخ بیکاری کشور برسد.
رفاه،لرستان،تعاون،اجتماعي،اليگودرز،بيكاري،شركت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سید صولت مرتضوی امروز، یکشنبه، در بازدید از شرکت کشت‌وصنعت در الیگودرز، اظهار داشت: هدف از سفر به لرستان بررسی اشتغال و نظارت میدانی بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی وابستۀ به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
او با بیان اینکه تعداد قابل‌توجهی پروژه در لرستان وجود دارد، افزود: هدف‌گذاری تولید 4000 رأس گله و 2000 رأس دام مولد در شرکت کشت‌وصنعت الیگودرز در دستور کار قرار دارد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: مقرر شده‌است که منابع مالی شرکت کشت‌وصنعت در الیگودرز از محل تسهیلات تبصره 18 و با عاملیت بانک رفاه تأمین شود.
او با بیان اینکه رئیس‌جمهور دستور ایجاد کارگروه ویژۀ استان‌های زاگرس‌نشین را صادر کرده‌است، بیان کرد: این کارگروه برای رفع مشکل بیکاری هم‌اکنون فعال شده‌است.
مرتضوی با تأکید به پیگیری ایجاد اشتغال در مناطق محروم توسط وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: تلاش می‌کنیم که نرخ بیکاری لرستان به متوسط نرخ بیکاری کشور برسد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به لزوم توسعۀ صنایع‌دستی در لرستان، ابراز کرد: مشاغل خرد خانگی و صنایع خرد و بزرگ باید در این استان راه‌اندازی شود.
انتهای پیام/ 644