خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نظافت مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن توسط ۲۵۰۰ نیروی پاکبان

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 17:24
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران اقدامات سازمان متبوع خود را در جشن ۴۵ سالگی انقلاب تشریح کرد.
مراسم،دستگاه،پسماند،نيروي،آموزش،كيسه

رضا محمدی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران پیرامون اقدامات انجام شده در جشن ۴۵ سالگی انقلاب اسلامی گفت: از دیروز صبح پاکسازی مسیر راهپیمایی قبل از شروع مراسم با ۱۵۰۰ نفر نیروی انسانی اعم از نیروی کارگری جمع آوری پسماند‌ تر و خشک با بیش از ۱۰۰دستگاه ماشین آلات انجام شد.
وی افزود: از صبح هم ۲۵۰۰نفر نیروی انسانی با لباس‌های نارنجی و آبی که به ترتیب جمع آوری زباله‌ تر و زباله خشک و اجرای طرح نوماند را بر عهده دارند، فعالیت کرده‌اند.
به طوریکه در حین مراسم هم وظیفه جمع‌آوری، رفت و روب و پاکسازی معابر توسط آن‌ها انجام شد.
وی با اشاره به اینکه ۴۰۰دستگاه ماشین حمل پسماند در مراسم ۲۲بهمن فعالیت کرده اند، گفت: از این تعداد ۲۰۰دستگاه خودروی وانت جمع آوری نوماند و ۲۰۰دستگاه انواع خودرو مکانیزه بوده است.
محمدی با بیان اینکه ۲۰هزار کیسه پارچه‌ای با هدف حذف کیسه پلاستیکی بین شهروندان توزیع شد، ادامه داد: همچنین در مراسم راهپیمایی مراسم ۲۲بهمن، آموزش و اطلاع رسانی در مورد طرح نوماند با هدف معرفی، آموزش و اطلاع رسانی با حضور آموزش گران ادارات بازیافت مدیریت پسماند در مسیر اتفاق افتاد.