خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سفیر یمن: مردم ایران به خوبی انقلاب اسلامی خودشان را حفظ کردند

مشرق | سیاسی | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 16:24
سفیر یمن با حضور در راهپیمایی رامسر گفت: جمهوری اسلامی عزت را برای ایران آورد و نمونه خیلی خوبی برای سایر مسلمانان است و مردم این انقلاب را به خوبی حفظ کردند.
ايران،انقلاب،يمن،مشاهده،واقع،اسلامي،الديلمي،كافر

به گزارش مشرق، محمد الدیلمی، سفیر انصارالله یمن در ایران ضمن حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲، اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی در واقع شعار اصلی پیامبری است،برادران و خواهران مجاهد من خداوند می‌فرماید ایام الله را به یاد بیاورید، این ایامی که در آن قرار داریم حقیقتا "ایام‌ الله" است روزی که مستضعفان بر مستکبرین پیروز شدند در واقع اسلام بر قلب کافر پیروز شد.
وی افزود: در واقع امام خمینی (ره) پیروزی بر غرب را بر ما مسلط کرد، همانطوری که مشاهده می‌کنید قلب کافر مضمحل شده است ما در قیام حکمت و علم هستیم، ما در بهشت انقلاب هستیم ما آمدیم تا در انقلاب اسلامی مشارکت کنیم، برای اینکه ارتباط بین ما و شما برقرار شود.
محمد الدیلمی با بیان اینکه یمن با کشور ایران رابطه‌ای خوب و برادرانه دارد، تصریح کرد: از قبل و بعد از اسلام این رابطه برقرار بود به‌خصوص در شمال ایران در قسمت طبرستان و دیلمان، خدا را شکر در یک منطقه بسیار زیبا و خوب قرار داریم.
سفیر یمن خاطرنشان کرد: همانطوری که مشاهده می‌کنید نعمت در شمال ایران قابل مشاهده است، اینجا منطقه اسلام‌خیز و انقلابی است و در نهایت اخوت و برادرانه زندگی می‌کنند و در مقابل صهیونیست و آمریکا مقاومت می‌کنند ما خوشحالیم در این روز در خدمت شما هستیم.
وی ادامه داد: جمهوری اسلامی عزت را برای ایران آورد و نمونه خیلی خوبی برای سایر مسلمانان است و مردم این انقلاب را به خوبی حفظ کردند.