خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سفیر ایران: بر تعهد ما به همکاری با همسایگان و دوستانی مانند گرجستان تاکید می‌کنیم - تسنیم

تسنیم | بین‌الملل | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 16:13
سفیر ایران در گرجستان در مراسم سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در گرجستان تصریح کرد: بر تعهد ما به همکاری با همسایگان و دوستانی مانند گرجستان تاکید و تصریح مى کنیم که آماده ایم ظرفیت هایمان در عرصه های مختلف را با دوستان مان به اشتراک بگذاریم.
ايران،گرجستان،همسايگان،اديب،تصريح

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور مقام‌های گرجستان، دیپلمات‌ها و شخصیت‌های این کشور و شماری از ایرانیان مقیم گرجستان در محل سفارت ایران در تفلیس برگزار شد.
محمود ادیب، سفیر ایران در گرجستان در این مراسم درباره روابط ایران و همسایگان گفت: هدف ایران، برقراری روابط متوازن سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با همه ملت‌ها و به ویژه با همسایگان است.
وی افزود: ایران از تنش زدایی و امنیت جمعی در منطقه حمایت می‌کند و به دنبال رسیدگی به بحران‌های منطقه‌ای و مبارزه با گروه‌های تروریستی است.
ادیب تصریح کرد: یکبار دیگر بر تعهد ما به همکاری با همسایگان و دوستانی مانند گرجستان تاکید و تصریح مى‌کنیم که آماده‌ایم ظرفیت‌هایمان در عرصه‌های مختلف را با دوستان‌مان به اشتراک بگذاریم.
انتهای پیام/