خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حماسه ای ماندگار در تاریخ شهر شهیدان/ شکوه راهپیمایی 22 بهمن مردم دامغان

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 16:12
مردم شهید پرور دامغان با حضور دشمن شکن خود در راهپیمایی 22 بهمن و جشن بزرگ پیروزی انقلاب، حماسه ای دیگر در تاریخ پرافتخار این دیار ثبت کردند.
انقلاب،اسلامي،ايران،آمدند،ملت،دامغان،پرچم،دشمنان،پاي،خشت،همگ ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دامغان ، بی‌تردید آنگاه که پس از سال‌ها مجاهدت و بنیان نهادن خشت خشت گفتمان جهان شمول انقلاب اسلامی به ید توانمند ملت مسلمان ایران از جنس ایثار و مبارزه و شهادت بر محور آرمان‌هایی الهی و رهبری داهیانه فقیهی حکیم، شجاع، حق طلب و استکبارستیز؛ آفتاب استقلال و عزتمندی ملت ما در افق 22 بهمن طلوع کرد، دشمنان اسلام و انسانیت دریافتند که مرگ آرزوهای شیطانی آنان برای تبدیل جهان به دهکده‌ای به رنگ رذالت و ظلمت نزدیک است.
امروز مردم همیشه در صحنه دیار شهیدان، دامغان در حالی که چهل و پنج بهار از پیروزی انقلاب الهی ملت به رهبری خمینی کبیر می‌گذرد، با گام‌هایی راسخ و آگاهانه و چهره‌هایی مملو از نشاط انقلابی، زن و مرد، جوان و نوجوان، سالخوردگان و کودکان هم دل و یکصدا به خیابان‌ها آمدند تا بار دیگر دشمن شناسی و بصیرت خود را به رخ دشمنان اسلام و ایران بکشند و به ندای رهبر عزیزتر از جانمان لبیک بگویند.
دامغانی‌ها امروز همگام و ملت غیور ایران اسلامی در حالی فاصله میدان امام خمینی تا چهارراه چشمه علی این شهر را راهپیمایی کردند که در کنار پرچم های مزین به نام اهل بیت(ع) و پرچم سه رنگ و زیبای کشورمان، پرچم فلسطین و حزب الله لبنان را نیز بر دوش داشتند تا به دوست و دشمن بگویند، خشم و انزجار از جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی در غزه مظلوم و مقتدر و آرمان آزادی فلسطین جزئی جدا نشدنی از تفکر رهایی بخش انقلاب اسلامی است.
مردم دامغان همزمان و همگام با سراسر کشور برای جشن پیروزی انقلاب به صحنه آمدند.
دامغانی‌ها با حضور پررنگ و دشمن‌شکن خود در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، نشان دادند همیشه پای آرمان‌های انقلاب، شهدا هستند.
آنها آمدند بگویند تا پای جان پای آرمان‌های انقلابی هستند که با نثار هزاران خون شهید به ثمر نشسته است.
همه با هم آمدند و دست در دست هم برای ایران اسلامی آمدند تا بگویند همه ما نظام جمهوری اسلامی ایران، شهدا، بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ایران و رهبر خود را دوست داریم و اجازه دخالت به دشمنان را نمی‌دهیم.
انتهای پیام/362/