خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

احتمال تعطیلی«آنروا» تا پایان فوریه

مشرق | بین‌الملل | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 15:52
یک مقام سازمان آنروا هشدار داد بودجه ای که این نهاد وابسته به سازمان ملل دراختیار دارد، تنها برای پوشش فعالیت‌های آن تا پایان ماه فوریه کفایت می‌کند.
آنروا،آژانس،سازمان،آوارگان،امداد،نهاد

به گزارش مشرق، یک مقام آژانس امداد و کار سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی در خاور نزدیک (آنروا) نسبت به مشکلات مالی این نهاد و توقف فعالیت‌های آن در آینده نزدیک هشدار داد.
این مقام آنروا روز یکشنبه اعلام کرد که با توجه به بودجه موجود، آژانس امداد و کار سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی ممکن است تمام فعالیت های خود را تا پایان ماه فوریه متوقف کند.
این مقام سازمان آنروا در گفتگو با شبکه تلویزیونی الاخباریه تاکید کرد که بودجه ای که در حال حاضر در اختیار این نهاد قرار دارد، فقط برای عملیات آن تا پایان ماه جاری کفایت می کند.
شماری از کشورهای غربی با حمایت از ادعاهای اثبات نشده رژیم صهیونیستی درباره دست داشتن کارکنان آنروا در حمله ۱۵ مهر حماس، کمک های مالی خود را به این نهاد سازمان ملل قطع کرده اند.
آژانس امداد و اشتغال آوارگان فلسطین [آنروا] اعلام کرد که از ۲۲ مرکز بهداشتی وابسته به این آژانس تنها ۴ مرکز فعال است و سایر مراکز به علت موشک‌باران مستمر رژیم صهیونیستی و محدودیت‌های اعمال شده تعطیل هستند.