خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

راهپیمایی 22 بهمن پایتخت در امنیت کامل برگزار شد

تسنیم | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 15:40
رئیس پلیس پایتخت از برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در پایتخت در امنیت کامل خبر داد.
راهپيمايي،پليس،محور،22،بهمن،امنيت،برگزاري

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار عباسعلی محمدیان فرمانده کل انتظامی با اشاره به برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در تهران اظهار کرد: از چندین روز پیش از برگزاری راهپیمایی 22 بهمن، هماهنگی‌ها و اتخاذ تمهیدات برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم در دستورکار پلیس قرار گرفت و ما اقداماتمان را در سه محور تعریف کردیم.
اولویت و محور اول ما، تأمین امنیت راهپیمایی بود که تمام پلیس‌های تخصصی و همچنین دیگر دستگاه‌ها و بخش‌های خارج از مجموعه پلیس در آن مشارکت داشتند، در نتیجه همین اقدامات انجام شده نیز خوشبختانه راهپیمایی 22 بهمن در امنیت کامل برگزار شد.
وی ادامه داد: محور دوم اتخاذ تمهیدات ترافیکی ویژه راهپیمایی بود.
در همین راستا نیز هماهنگی‌ها انجام و محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی طی دو مرحله در ساعات پایانی شب گذشته و صبح امروز به مرحله اجرا درآمد.
رئیس پلیس پایتخت افزود: محور سوم اقدامات پلیس نیز ارائه خدمات و مشاوره‌های انتظامی به مردم و راهپیمایان بود که در همین راستا نیز کارشناسان پلیس‌های تخصصی در این غرفه‌ها حاضر شده و به پرسش‌های شهروندان پاسخ داده و به مشکلات آنان رسیدگی کردند.
محمدیان با تاکید بر اینکه راهپیمایی 22 بهمن امسال در کمال نظم و امنیت برگزار شد، گفت: خوشبختانه مردم نیز حضوری چشمگیر و پررنگ در راهپیمایی داشتند و بار دیگر نشان دادند که حامی و پشتیبان انقلاب و کشورمان هستند.
وی همچنین از همراهی مردم با مأموران نیز قدردانی کرد و گفت: همچنین لازم است از دستگاه‌های امدادی و خدماتی و همچنین دیگر نهادها نظیر بسیج و … که در تأمین نظم و امنیت با پلیس مشارکت داشتند، تشکر و قدردانی کنم.
انتهای پیام/